Tavsiye Pazartesi Telefon Alacağım Ama Kararsızım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.caner.

.caner.

Üye
evet bunca öneriden sonra sizce

a) g2
b) lumia 1020 > yada alt serisi
c) htc one
d) z1
e) 5s

lumia önerimdir. Ha fişini seçtin?

Performans icin G2
Kamera için 1020
Tasarım için Htc One
Dayanıklılık için Z1
Hepsi için I5s

.caner.

.caner.

Üye
Bence tercihini Lumia lardan veya 5s den yana yap. Digerlerini 2 yıldan sonra custom rom suz ayakta tutamazsin.

oznkrts

oznkrts

Üye
Nede olsa yurtdışından getirticen note 3 al gitsin :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Abi sen bir kac gun daha bu önerilerin drop testlrrini takip et sonra git bi media markt a hepsine bak olay bu kadar basit ha sana birde sunu deyim bu fiyata hic bir kamerasi koi olan yok android diyosan htc one z1 i bilmiyo o yuzden yazmadım lumia diyosan 820 den basla ve ustune bak konu daha fazla uzamasinLütfenHa iphone diyosan 5 5 s 5 c hangisini istersen al ayrıca bu telefon larin drop testleri çıktı

Nazarnet

Üye
    Konu Sahibi
Pardon kardeşim daha yeni girebildşm maxi cep e ama sen dediklerimi düşün lg g2 yada z1 al ama z1 daha sana göre bence fazla oyun oynamaman şarjın gitmesi dayanıklılık(su ve çizilme) bence git iki telefonada bak hangisi hoşuna giderse onu al kardeşim
Sony Xperia Z1'in drop test videosunu izledikten sonra biraz tereddüt yaşamaya başladım telefonun dış aksamı sağlam kalıyor ama iç ekranı kırılıyor. Tabi bu durum beni çok düşündürüyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu daha fazla uzamadan gerekli incelemelere bakarak karar vermeniz dileğiyle :locked:

• Beğen
Tepkiler: HighCore, .caner., BelaMonte ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt