Faturasız / Faturalı Paycell Uygulamasına Girişe Samsung Galaxy Note 10+ Hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Paycell Uygulamasına 27 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında giriş yapanlar Samsung Galaxy Note 10+ kazanma şansı yakalıyor.
Kampanya’dan Paycell Uygulaması’na giriş yapan Turkcelliler yararlanacaktır.
Paycell mobil uygulmasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell uygulamasını indirmek icin .
Kampanyadan bireysel Turkcell’liler yararlanabilir.
Çekiliş hakkı, 27.11.2019 (Saat 00:01) – 31.12.2019 (Saat 23:59) tarihleri arasında Turkcell müşterileri tarafından Paycell Uygulaması’na giriş yapılması durumunda kazanılacaktır.
Çekilişe katılmak için Paycell Uygulaması’na giriş yaptıktan sonra tarafınıza gönderilen SMS’teki linke tıklayıp web sitesinde talep edilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.
Her müşterinin günlük maksimum 3 girişe istinaden toplam maksimum 106 çekiliş hakkı bulunmaktadır.
Çekiliş sonucunda kazanan 5 katılımcıya Samsung Galaxy Note 10+ cep telefonu hediye edilecektir.
Çekiliş 08.01.2020 tarihinde saat 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt