Faturasız / Faturalı Turkcell yaani tarayıcı çekilişi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell yaani tarayıcıyı kullanımına teşvik amaçlı düzenlediği çekilişle müşterilerine 5 adet Samsung Galaxy s20 hediye ediyor çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken yaani tarayıcıya girip çekilişe katıl butonuna tıklayıp formu doldurmak
Bu kampanyada; 26.11.2020 SAAT: 09:00 - 08.01.2021 SAAT: 21:00 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Teknoloji Araştırma Ve Geliştirme A.Ş.’ye ait Yaani uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonlar üzerinden Yaani uygulamasını ücretsiz indirerek, uygulama içerisindeki çekilişe katıl butonunu tıklayarak açılan kampanya katılım formuna; ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile giriş yapan kullanıcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 44 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 27.01.2021 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişiye 7.349,00 TL değerinde Samsung Galaxy S 20 “Hat ve Kart Hariçtir.” ikramiyesi verilecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt