Turkcell Lifebox çekilişi ile 100 hediyeden birini kazanma şansı


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
11 Aralık-11 Mart tarihleri arasında lifebox'a yeni kayıt olup otomatik yedeklemesini açan kullanıcılar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Rehber yedekleyen kullanıcılar ek 1 hak daha kazanacaktır olup Premium hesaba sahip kullanıcıların çekiliş hakları 4'e katlanacaktır. Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 100 kişiye; 20 adet iPhone 11, 30 adet Mi Scooter Pro 2 ve 50 adet Instax Mini 9'dan biri hediye edilecektir.
Çekiliş 24.03.2021 tarihinde saat 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 16 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., fatihmenteş ve Mesut Aktaş

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt