Turkcell’lilere Paycell Kart ile Iphone 11 Hediye!


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
14 Temmuz- 16 Ağustos tarihleri arasında Paycell Kart ile harcama yapan Turkcell’lilere Çekiliş ile 10 Iphone 11’den birini kazanma fırsatı! Paycell Kart ile yapılan her 10 TL harcama 1 çekiliş hakkı
Çekiliş hakkı, 14 Temmuz- 16 Ağustos tarihleri arasında Paycell Kart ile 10 TL ve üzeri harcama yapan kullanıcıların gönderilen linkte talep edilen bilgileri doldurması durumunda kazanılacaktır.
Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanyaya Turkcell müşterileri katılabilir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
77
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
311
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
205
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
89
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt