Faturasız / Faturalı Paycell den büyük yılbaşı çekilişi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hemen Paycell uygulamasına giriş yapın, iPhone 11, Xiaomi Mi Scooter Pro 2, Xiaomi Akıllı Robot Süpürge ve Apple AirPods Pro hediyelerinden birini kazanma şansını yakalayın!
1 Aralık – 15 Ocak tarihleri arasında Paycell uygulamasına giriş yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya dönemi içinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştiren müşteriler her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş hakkı için limit bulunmamaktadır.
Turkcell faturası ödeme
Kurum fatura ödeme (elektrik, su, doğalgaz vs.)
Turkcell TL yükleme
Turkcell paket yükleme
Başkasına yapılan para transferi
IBAN’a para transferi
QR ile ödeme
Paycell Kart bakiye yükleme
Akaryakıt ödeme
İstanbulkart bakiye yükleme
Hazır Limit yükleme Çekiliş sonucunda 5 kişi iPhone 11 64 GB, 10 kişi Xiaomi Mi Scooter Pro 2 Siyah, 10 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge, 10 kişi Apple AirPods Pro hediyesini kazanacaktır.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
314
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
103
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
200
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt