Faturasız / Faturalı Vodafone hediye çarkı yenilendi çekiliş var

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone hediye çarkı yenilendi artık 20 GB varan internet kazanabilirsiniz Vodafone Yanımda’ya girerek Hediye Çarkı’nı çevirin, her hafta size özel hediyeler kazanın! 20GB’a varan internet, internetinizden yemeyen Sosyal, Video, İletişim Pass paketleri ve sürprizler Hediye Çarkı’nda sizi bekliyor. Hediye Çarkı’nı her hafta çevirin, bol bol kazanın! Ayrıca 3 Şubat-29 Mart tarihleri arasında Hediye Çarkı’nı çevirenler, çekilişe katılarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansını yakalıyor.Üstelik çekilişe sadece Vodafonelular değil, Yanımda’yı telefonuna indiren herkes katılabilir. Her hafta yeni bir çekiliş hakkı Yanımda’da!
Kampanya kapsamında çekiliş 3 Şubat– 29 Mart 2020 tarihleri arasında katılıma açıktır. Çekilişte: 5 kişi Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil 25 kişi Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet 100 kişi Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu 500 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır. Kazananlar, 20.04.2020 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
73
Görüntüleme
16K
phasan
yeumyang
Cevap
9
Görüntüleme
1K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt