Parayı teknolojiye yatırırken en yüksek verimi almak.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrt1399

mrt1399

Üye
kardes eline saglik ibretlik bir yazi olmus :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
o paraya kendini medyaya boğmaya başarmışsınsın... arkadaşların seni kıskanmıitır heralde :)
evet ipod touch'ın iphone'dan tek farkı telefon özelliğinin olmaması kalan herşeyleri aynı bi de 3g si yok....
ama turk telekomun wirofon gibi araçlarıyla telefon olarakta kullanabiliyosun ;) iphone 2000 - ipod 600 farka bak (h)

Uruloki

Uruloki

Üye
aslında iphone 4 ün fiyatı 1300-1500 arası olsa çok dahs fazla kişi alır ama arkadaşaın dediği gibi o kadar para verene kadar medyaya boğmuşsun kendini

pRime.

pRime.

Üye
Doğruya doğru dostlar.

eaagent

eaagent

Üye
Çok iyi seçimler yapmışsın kardeşim :) Aynı zmanada arkadaşlarının yapıyorum dypte senn yapamıycağn bşey yokken senn yapıorum dypte onların yapamıyacağı bi ton şey var :D

Uruloki

Uruloki

Üye
ya eaagent bugün wave 2 fiyatı görü 899tl çüş dedim o kadar ucuz mu dedim galaxy s hala 1000tl üzerinde fiyatı

eaagent

eaagent

Üye
ya eaagent bugün wave 2 fiyatı görü 899tl çüş dedim o kadar ucuz mu dedim galaxy s hala 1000tl üzerinde fiyatı

Badadan dolayıdır kardeşim Badayı kmse bilmio En azndan windows mobile ın Symbianın adı var . Nedeni bu yani :) Yoksa OS hariç Galaxy s le aynı telefon bi Android 500 lira ediyor işte ya...

Uruloki

Uruloki

Üye
abi hakket ya aslında telefoncu biraz asabi olmasa deniyecektim nasıl bir cihaz diye ama yusuf attım işte

61semih

61semih

Üye
aklın yolu bır olmalıydı otekı arkadaslar ''desınlere''yanı hava atmaya meraklı olsa gerek akıllı bır tercıh yapmıssın :oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende iPod Nano Touch almayı düşünüyorum.... spor yaparken hayvan gibi N8'le koşmak çok çileli oluyor... daha önceden Nano 4.Nesil vardı çok hafif cebimde oldunu hissetmiyordum... nano touch iyice küçülmüş multitouch falan (h)
iPod'la spor yapmak accayip bir zevkli oluyor...:oke:

umursavass

umursavass

Üye
psp yi neden düşünmedin cok şaşırdım acıkcası ama en guzel tercıhı yapmıssın :) hayırlı olsun tebrık ederım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt