P970 ics de pil çok çabuk bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

sekolii1841

sekolii1841

Üye
Bu nasıl peki sizce?

hocam ben sadece fikir verdim gereğini arkadaş bilicek artık pil olarak resmi romlarda en iyisi sea v30c dir. custom fln bilmem tr de veri ağını açtığında su gibi akıp giden pil singapurda gayet yerinde duruyo :) bu arada custom romlardan hangisini tavsiye ediyosunuz görsel olarak performans ve ram kullanımı olarak iyi bişy???

justblood

justblood

Üye
hocam ben sadece fikir verdim gereğini arkadaş bilicek artık pil olarak resmi romlarda en iyisi sea v30c dir. custom fln bilmem tr de veri ağını açtığında su gibi akıp giden pil singapurda gayet yerinde duruyo :) bu arada custom romlardan hangisini tavsiye ediyosunuz görsel olarak performans ve ram kullanımı olarak iyi bişy???

Izs Huexx Romunu tavsiye ederim performans ve ram bakimindan iyi ama gorsellik olarak okdar iyi degil orjinal xperia launcherle geliyor ve buda kasiyor onun için nova veya apexi oneririm . Yukleme ile ilgilu tam bilginiz yoksa pm atın her türlü yardimda bulunurum :)

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende tr ics var ama pil kullanımında hani 1g 3s 27d 53s gibi yazıyo ya bende o ingilizce örn 1d 3h 27m 53s telefonun dili türkçe ama niye böyle yazıyo

Optimus White

Optimus White

Üye
Şurada paintle yaptığım şakanın tadını çıkarmadınız :) ne güzel birisi hangi rom deseydi paint rom diyecektim ;)

technoshark

technoshark

Üye
arkadaşlar bende tr ics var ama pil kullanımında hani 1g 3s 27d 53s gibi yazıyo ya bende o ingilizce örn 1d 3h 27m 53s telefonun dili türkçe ama niye böyle yazıyo

tekrar ingilizce olarak dilini değiştir , kontrol et bakalım halen ingilizcemi yazacak. Sonrasında tekrardan Türkçe'ye geçersin.

sekolii1841

sekolii1841

Üye
Izs Huexx Romunu tavsiye ederim performans ve ram bakimindan iyi ama gorsellik olarak okdar iyi degil orjinal xperia launcherle geliyor ve buda kasiyor onun için nova veya apexi oneririm . Yukleme ile ilgilu tam bilginiz yoksa pm atın her türlü yardimda bulunurum :)
teşekkrlr hocam Izs Huexx romunu indirdim pc de duruyo bakalm bgun yarın yüklerim onu bide onu deneyelim:)

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye

bu uygulama ile türkçeleştirmeyi denermisin.. Sen hangi versiyonu kullanıyordun ayrıca ? vede o kadar neden rahatsız etti seni o kısım :)

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
P97030a-TUR-XX yazıyo yalızım biligilerinde dediğin programı denedim olmadı tek benimki mi böyle anlamadım

technoshark

technoshark

Üye
Sana birşey diyeceğim, ben Optimus Black'te ICS den oyun oynamak için V20O ya geçmiştim. Senin için Tekrardan ICS yaptım ancak Avrupa romunu kurdum Türkçeyi seçtim bende de aynı sendeki olduğu gibi.

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
Çözümünü hala bulamadım

Optimus White

Optimus White

Üye
ben dün zeus v7.06 ya geçtim bakalım bir sorun olmazsa bunu kullanacağım bundan sonra.

Üst Alt