Galaxy A51 Pilin Hızlı Bitmesi


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşimin Galaxy A51 telefonu var, pili çok çabuk bitiyor. Öyle ki biraz da oyun oynasa 4 saat gibi bir sürede bitiyor pil. Genel olarak bu modelde var olan bir sorunmuş. İşlemci kaynaklı olduğu söyleniyor. Ayrıca şarj olurken patlayacak gibi ısınıyor. Bir çözümü var mıdır?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şarj olurken ısınmasının sebebi zannediyorum şarj aleti 2A/3A olmalı, daha düşük amperler ile şarjda ısınması giderilebilir ama batarya dolumu uzun sürecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., tuna200 ve MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt