P970 ics de pil çok çabuk bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
P970 ics de pil çok çabuk bitiyor
Arkadaşlar tr ics de pil çok çabuk bitiyor ne yapmalıyım bi tavsiyeniz var mı ışık en düşükte kullanıyorum wifi kullanıyorum genelde pilin daha uzun dayanması için ne yapmalıyım?

Gggg1994

Üye
Arkadaşlar tr ics de pil çok çabuk bitiyor ne yapmalıyım bi tavsiyeniz var mı ışık en düşükte kullanıyorum wifi kullanıyorum genelde pilin daha uzun dayanması için ne yapmalıyım?

kac saat gittigini de yazsaydiniz keske

qazedctgb

Üye
v20d sürümüne gore gerçekten hızlı gidiyor sarj. ben şöyle bir önlem aldım diyebilirim. ilk olarak kullanmadıgım programları uygulama yöneticisinden (ICS ile birlikte gelen) devre dışı bırakma özelliğini kullandım ve ikinci olarak da önceki sürümlerde yüklü olan task manager programını kurdum. biraz düzelme oldu diyebilirim.

bilginona

Üye
Şimdilik tespit ettiğim sorunlar.

1-Medya dosya taraması çok uzun sürüyor. Telefonu açıyorsunuz ve 5-10 dk civarında medya taraması yapıyor. Bu sırada kamera ve galeri tarzı yerlere giremiyorsunuz.
2-Pil hızla tükeniyor. Önceden 2 günde biten pil, aynı günün akşamı bitmeye başladı.
3-RAM'den çok fazla yiyiyor ve kasmalar çok fazla.
4-Widged yok denecek kadar az. Analog Saat widgeti koymuşlar ama kapatılacak hatası veriyor veçalışmıyor.
5-Kamerada çok fazla kilitlenme var. Video kaydı MP4 olmuş ama video çekmeye korkuyorum. 6-7 kez denememin 4'ünde pilini çıkarmak zorunda kaldım.
6-Ekranın üstünde google arama çocuğu yerleştirilmiş ve kalkmıyor.
7-Ekranın altındaki düğmelerde basılınca yanan mavi ışık kaldırılmış.
8-Radyo falan yok hiç heveslenmesin kimse.
9-2.3 teki Hafızayı temizleme programı kaldırılmış.

Bunlar şimdilik dikkatimi çekenler. Fark ettikçe buraya eklerim.
GB'ye nasıl dönüleceği konusunda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler.

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
kac saat gittigini de yazsaydiniz keske

8 de şarjdan çıkartıyorum saat 4 5 gibi bitiyor diğerinde akşama kadar dayanıyodu anlicağın eskiden günde bi kere şarjı fullüyodum şimdi 2 kere

Ocean258

Ocean258

Üye
Güzel tespitler var umarım çözümde bulmuş sundur :)

alaStar

alaStar

Üye
Millet izs kurun keyfinize bakın radyo var kasma yok pil standart sd kart taraması hızlı ayrıca oc siz antutu skoru 3400

• Beğen
Tepkiler: justblood

claxx

Üye
Arkadaşlar sorun bende var p970 rootsuz şarj 4 5 saat dayanmıyor önceden 2 gün gidiyordu sorun nedir..

mtngln

mtngln

Üye
    Konu Sahibi
Bugün telefonu hiç elime almadım saat 9.00 dan 22.00 a kadar %3 kaldı ne biçim bir iştir arkadaş ya

hayyam27

Üye
arkadaşlar bende de ıcs var sabah çektim şarjdan bay bir konuştum şu an hala yüzde krk sekizde şarj ve donma flanda olmuyor bende kameradan sınra programı yemiden kurabilirsin bir dene bence...

qazedctgb

Üye
task manager kullanin. v20 versiyonda olan. markette var ucretsiz. telefonda senkronizasyon ve konum vs. leri iptal edin. Ben telefonu kullanmadığım sürece pek pil harcamiyor.

Optimus White

Optimus White

Üye
ben 2 gün önce ızs yükledim. dün akşam da zeus 7.06 yükledim. modifiyeli v20 serisi diyebilirim. ek özellikler de var. hoşuma gitti açıkçası. birkaç gün deneyeceğim bakalım. eğer çok bariz fark görmez isem ızs ye geri döneceğim. ızs de kasma falan yok. ızs de modifiyeli v30 serisi diyebilirim.

abadullah

abadullah

Üye
sizin tellerde sıkıntı var bendede var lg p970 ama hiç bir dediiniz bnde yok

Ocean258

Ocean258

Üye
bende bir sıkıntı yok gayet güzel gidiyor şimdilik

enver_techno

enver_techno

Üye
bende bir sıkıntı yok gayet güzel gidiyor şimdilik
Usta sadece iki üç kişi mi yaa şarj sıkıntısı olmayan Türkiye ICS'de :D Ben ilk yüklediğim günden beri memnunum, söylediğim herkes hayrete düşüyor. Maşallah'ı var yani :aha:

technoshark

technoshark

Üye
Açıkcası ben şuan Nemesis kullanıyorum rootlu ancak şöyle bir durum bende de şarj fazla sürmüyor. Gerçi çok oyun oynuyorum. Müzik dinliyorum ve Wi-Fi sürekli açık :)

ortalama 14 saat gidiyor :)

alaStar

alaStar

Üye
Beyler v30b nova romu kurdum üstünede huexxx in kernelini flashladım kaymak gibi oldu resmen kayıyo mübarek :)

alaStar

alaStar

Üye
Buarada pilde çook iyi gidiyo :)

baryel

Üye
Arkadaşlar Piltüketimine girip Bakıyorum Android IS %40 larda çıkıyor.En Çok Pili O harcıyor.Bu neden Böyle?Acaba ıcs telefonlarla uyumlu değil mi?

Üst Alt