P1i KULAKLIK SESi YÜKSELTME SÜPER (denenmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

netscience

netscience

Üye
Bende ikinci el P1İ aldım bu modu uygulamışlar aynı şey bnmde başıma geldi komple format attım düzeldi sorun ama bu seferde dili ingilizce oldu tr dil dosyası gerekli

Kardeş telefonunda Türkçe sorunun devam ediyorsa bu linkten indirebilirsin
:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
eyvallah kardeşim sağolasın başka bir forumdan yardımcı oldular.Kulaklık modunuda yaptık şükür sorun yaşamadan.Dehşet oldu heleki bas yemişim NOKIA yı:ehe

sercan17m

Üye
Merhaba. P1'de ön kulaklık sesini yükseltmek mümkün mü? Konuşurken karşı tarafın sesini duymakta zorlanıyorum. Ses son seviyede ama dışarıdayken konuşmak zor oluyor.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Merhaba. P1'de ön kulaklık sesini yükseltmek mümkün mü? Konuşurken karşı tarafın sesini duymakta zorlanıyorum. Ses son seviyede ama dışarıdayken konuşmak zor oluyor.

Toplu br ses modu sayesinde birazcık yukseliyor.Zaten P1i nin tek eksisi bu.Ancak Yeni ses modları sayesınde ben sorun yasamıyorum dışarda da rahat duyabiliyorum.UIQ3 üzerine kurulu tr deki tek forum sitesi sorunlar yaşayınca sana kaynak gosterecek bir yer bulamadım. uıq3.blogcu.com bir bak bakalım orda ses modları varmı?

turgut basar

turgut basar

Üye
eline sağlık

yakko_22

Üye
ar4kadaşlar bunun resimli anlatımı yokmu ya

--------------- Ekleme ---------------

maxicep ailesine sesleniyorum p1i resimli anlatımını yaparsanız bende yapcam yardım cı olurmusunuz bende w910i var ona uyguluyacağım

Üst Alt