Video mod s60v3 -s60v5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
Video mod s60v3 -s60v5
merhaba arkadaslar video mod 2 in 1 cihazın işletim sistemine uygun olan modu indirin c / private / 10202be9 klasörüne kopyalayın .. Daha önce kamera mod baslığı altında paylasım yapmıstım o resim kalitesini arttırmak içindi bu ise hem resim hem video kalitesini arttırmak içindir.

-- 8 megapixellik cihaz kullanıcılarında hata ile karsılasılıyor video kalitesini yükseltirken resim kalitesini düşürüyor kendi cihazım n86 bu modu yükledim video kalitesi arttı fakat resim çekerken en üst kalite 5 mp olarak göründü cihaz 8 megapixel o yüzden 5 megapixel üstü cihaz kullanıcıları bu modu indirmesin

-- eger daha önce açdığım kamera mod baslığındaki tex dosyasını kuran arkadaslar bunu yüklemek isterlerse önce diğerini silmeleri gerekir

--işlemi uygulayıp bitirdikten sonra video çekimi ve resim kalitesini görebilirsiniz pc ye atıp karsılastırmanızı öneririm fark daha fazla göze çarpacaktır.

-- ben video konusunda olumlu sonuc aldım .. buna rağmen etkisi olmuyor diğen arkadaslar tekrar c / private / 10202be9 klasörüne gidip attığı tex dosyasını silebilirler ..

--10202be9 klasörüne atılabilecek birçok tex dosyası vardır ama sonuc alabilmek için cihazınıza uygun olanı atmanız gerekli diğer sekilde istediğinz kadar tex dosyası atın cihaza uyumlu olmadıkan sonra faydası olmadığı gibi cihazınızın uygulamalarına da zarar verecektir bilginize.. iyi forumlar

s60v3 cihazlar için 2 in 1 ( video ve resim kalitesi arttırma modu )

s60v5 cigazlar için 2 in 1 ( cideo ve resim kalitesi arttırma modu )

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

sym_3

Üye
benim konum nie paylaşılmıyoooooo admiiıın

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
senin konun mu ?

- - - Eklendi - - -

rica ederim

bygokhan

bygokhan

Üye
5mp kamerada deneyen olursa lütfen yazsın

teşekkürler

abuzer02

abuzer02

Üye
Kardeş benim telefonum Nokia 6220 classic 5 megapiksel bu cihaz için yukardakilerden hangisini indirip kullanacam.

AHKE

AHKE

Üye
abuzer kardeş bunu 2in1 - 3rd ED olanı

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
fotoğraf çekti ama video bölümüne geçince telefona rest atiliyo :dry:

- - - Eklendi - - -

telefona format attim txt dosyasini aradim 2 saat bulamadim sakin yapmayin :angry:

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
n73 n95 de denendi olumsuz bi sonuc olmadı n86 da hata kamerayı 5 mp ye düşürdü onuda belirtim bunun dısında bi sorunla karsılasmadım

Hopdedixulen

Üye
C5-00da kamerayı bozdu format atmak zorunda kaldım...

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar e serisi ve akilli cihaz sahipleri arkadaslar bu modlari denemesin cihaziniza format atmak zorunda kalmayin n70 n73 n95 n95 8 gb da sonuc olumludur diğer cihazlar için güvence veremem mod u yüklemeden önce okuyun sorumluluk size ait

cechno

cechno

Üye
6220 de denedim oldu kalite farkı gerçekten var arkadaşlar öneririm size.

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt