P1i KULAKLIK SESi YÜKSELTME SÜPER (denenmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

burak.exe

burak.exe

Üye
    Konu Sahibi
P1i KULAKLIK SESi YÜKSELTME SÜPER (denenmiştir)

arkadaşlar denedim çalısıyor ses müthiş i phone yemiş yanında. seste çatlama patlama yok mükemmel. son ses açamıyorum ztn ne diim :D

1. önce bir dosya klasör görüntüleme programı yükleyin x-plore gibi
  2. capsswitch ile sistem klasörünü görünür yapın c: nin içinde sys dosyası gözüksün )
  3. bu arşivi indirin
  4. bu konumdaki dosyayı kopyalayın'C:\Private\10202be9\persists\1020867a.cre' telefondan pc ye atın
  5. se_sound_patcher ı çalıstırın pc ye attıınınz dosyayı seçin '1020867a.cre' , "Install"a tıklayıın
  6. patchlenmiş dosyayı '1020867a.cre' tekrar aynı klasöre atın ( 'C:\Private\10202be9\persists').
  7. sonra telefonunuzu kapatıp açın.
VEYA

üstteki ilk 1. ve 2. adımları yaptıktan sonra altta verdiğim linkteki dosyayı direk ( 'C:\Private\10202be9\persists') klasörüne kopyalayın restart yapın. dosya ztn patchlenmiştir tekrar kurcalamayın ;)

• Beğen
Tepkiler: aseton02, hakan_0001, ufuk19 ve 1 kişi daha

liberta_

Üye
capsswitch bunu acık yaptım ve ondan sonrasını yapamadım yardımcı olurmusun bıraz daha acık bir sekılde anlatırsan sevınırım tşkler

burak.exe

burak.exe

Üye
    Konu Sahibi
capsswitch kapalı olucak o zmn anlattıım dosyalar görünüyorlar

FaTHeRocK

Üye
link ölü arkdasımmm :S

burak.exe

burak.exe

Üye
    Konu Sahibi
link yenilendi

m35

Üye
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

pahct.lenmiş dosya indirilemiyor... biri el atabilirmi bu konuya... rapid linki degişmiş...

taltay

Üye
arkadaşım bu capswitch programını nerden bulurum bütün webi aradım ama hep kırık link

red_shine

Üye
ARKADASLAR BEN BİLGİSAYARDA BAHSEDİLEN DOSYAYI YANİ 1020867a.cre DOSYASINI PACHLEDİM FAKAT DOSYA PACH OLDUKTAN SONRA DOSYA UZANTISINA .bak EKLENDİ. YANİ 1020867a.cre.bak OLDU ŞİMDİ BU DOSYAYIMI TEKRAR TELEFONA ATCAM Bİ YADIM RİCA ETSEM YAPAN ARKADAŞTAN

HarryPersy

Üye
tşkler calısmaların guzel...eline saglık ..

netscience

netscience

Üye
selamlar.
bende p1i telefonuma bunları yaptım ses yükseldi fakat handsfree görüşmede ve video kaydında sesleri almıyor.bu sorunu çözen biri varsa yardımcı olabilrimi?
şimdiden teşekkürler.

as200gy2

Üye
link ölü :(

--------------- Ekleme ---------------

The file could not be found. Please check the download link.

kaizer007

Üye
mükemmel ayar. çok sağol süper oldu vallaha.

netscience

netscience

Üye
arkadaşlar bende p1i me bu ayarı yaptım oldu çalışıyor fakat ahizesiz görüşmede video kaydında ve ses kaydedicisinde sesleri almıyor yani mikrofonu çalışmıyor.
bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen biri varsa cevap yazabilirmi ? yada bana mail atabilirmisiniz? [email protected]

burak.exe

burak.exe

Üye
    Konu Sahibi
link düzeltildi konu güncel

arkadaşlar bende p1i me bu ayarı yaptım oldu çalışıyor fakat ahizesiz görüşmede video kaydında ve ses kaydedicisinde sesleri almıyor yani mikrofonu çalışmıyor.
bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen biri varsa cevap yazabilirmi ? yada bana mail atabilirmisiniz? [email protected]

kardeşim format at komple. sonra tekrar uygula ayarları

arkadaşlar denedim çalısıyor ses müthiş i phone yemiş yanında. seste çatlama patlama yok mükemmel. son ses açamıyorum ztn ne diim :D

1. önce bir dosya klasör görüntüleme programı yükleyin x-plore gibi
  2. capsswitch ile sistem klasörünü görünür yapın c: nin içinde sys dosyası gözüksün )
  3. bu arşivi indirin
  4. bu konumdaki dosyayı kopyalayın'C:\Private\10202be9\persists\1020867a.cre' telefondan pc ye atın
  5. se_sound_patcher ı çalıstırın pc ye attıınınz dosyayı seçin '1020867a.cre' , "Install"a tıklayıın
  6. patchlenmiş dosyayı '1020867a.cre' tekrar aynı klasöre atın ( 'C:\Private\10202be9\persists').
  7. sonra telefonunuzu kapatıp açın.
VEYA

üstteki ilk 1. ve 2. adımları yaptıktan sonra altta verdiğim linkteki dosyayı direk ( 'C:\Private\10202be9\persists') klasörüne kopyalayın restart yapın. dosya ztn patchlenmiştir tekrar kurcalamayın ;)

pekacar

pekacar

Üye
abicim cre.bak lı dosyayı ekledikten sonra eski cre li dosyayı siliyormuyuz

emre3466

Üye
abi ben telefonumda "sis'lileri" açamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim saygılar telefonum p1i .

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bende ikinci el P1İ aldım bu modu uygulamışlar aynı şey bnmde başıma geldi komple format attım düzeldi sorun ama bu seferde dili ingilizce oldu tr dil dosyası gerekli

erselyilgin

erselyilgin

Üye
Zamanında ben kulaklık değil de hoparlör sesini artırmak için günlerce uğraştım ama adamlar öyle bir dengeleme yapmışlarki bir türlü tutturamadık code ları.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Dış ses fena değil Kaliteside güzel kulaklık için birşey yapılırsa bilmem ama yapılan modlar birşey katıyor lakin birşeyleride götürüyor P1İ de.Video ve ses kaydetmedeki sorunlar gibi

t8084

Üye
kardeş son link ölü bakabilirmisin?

Üst Alt