oyun telefonu arıyorum ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
oyun telefonu arıyorum ??
arkadaşlar HTC wildfire aldım oyun bakımından zayıf olduğu için beğenmedim. yardımcı olursanız. android telefonu olmali bir oyun telefonu önerebilirmisiniz hiç bir oyunu kasmayacak. HTC wildfire yide 2. el olarak satmayı düşünüyorum fiyat önerirmisiniz 350 iyimi mesala neyse onu sattım diyelim alacağim telefon iyi olacağindan 2. el almayı dusunuyorum cunku iyi olacaksa pahalı olur ve en fazla 550-650 en fazla 700 lira araliginda harcayabilirim. diyelim 1300 liralik telefonu 2. el alirsam 650 gibi birşey olur herhalde yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler. mesala modern comat 3 veya dungeon defenders online gibi oyunları çalıştırabilmeli .su an baktigima gore nexus one , galaxy ace emin degilim ama olabilir ve galaxy s olabilir tabi bu fiyat icn 2 el lazim sadece cogunluk olarak bu fiyatalarda oyun telefonu lazim tesekkurler.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
İyi güzel yazmışsında çok karışık yazmışsın alım satım 2.el işlerinden anlamam hiç satım alım yapmadım ama telefon hakkında yardımcı olabilirim :) Hiç bir oyunu kasmamalı demişsin öyle bi telefon istiyosan S2,One X bu tarz telefonları düşünmelisin ama bunların ikinci eli zor bulunur bilmiyorum ne kadar olur bence sen sorularını tane tane sor ki insanlar yardımcı olabilsin ;)

• Beğen
Tepkiler: yasinzz
ulaş213

ulaş213

Üye
ahahaha 1300 liralık telefon 650 lira mı :D uyan bence sen : )) en az 1100-1000 arası bulursun : )) sen git bi htc one x al sahibinden .com da 1200 liraya çok rahat sıfır bulursun 2. elde 1150 lira civarında : )) oyun desen oyun müzik desen müzik sayılmıcak kadar çok özelliği var telefonun : )) telefon yurt dışından geliyormuş Türkçe değildir diyorsan hiç öyle düşünme telefon türkçe ben aldım şuan kullanıyorum sorunsuz bir şekilde.

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
fikirleriniz icn saolun teknosadan.900.tl ye sifir.htc desire hd aliyorum son kararim :) tesekkurler bu telefonda kasmaz herhalde

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Kasmaz rahat ol da çok ağır bi telefon değil mi sence ileride takoz diye millete fırlatma da :)

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
bende ileride bu telefon neden eskidi diye kafa yarmaya gidecektim onunla :D neden olmasın eve hırsız girdiğinde kendini korursun:ehe

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
O zaman Forever Evo 3D (170 Gram) :ehe

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
galaxy note yide denemek lazım isabet oranı (accuracy) iyidir ille gelir :ehe one x kac gram ? yedek kullanırsın :D

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
130 Gram :) Şu an elimde 7610 var o açıdan yetiyo bana :) One X alayımda onu el bebek gül bebek kullanırım kötü işlere alet etmem onu :D

yasinzz

Üye
    Konu Sahibi
abimin c6 sı vardı kafama attı çelik kasalı:bangin: ona dedimki :nono:htc desire hd yi atacaktım ama :D kıyamam ki :) ayakları elleri küçücük daha onla oyun oynayacam dedim aklıma bir fikir geldi neden anneannemin olan 3310 u abimin kafaya atmayayım dedim daha odaya girdimki kafama nokia n8 geldi :D bune ya sanki roman yaziyoruz :kop:ona dedimki:ağlarım: tamam saçmaladım:d:

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
:kop::ehe:halay3: tmm ciddi olalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt