Oyun Program Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

bycengiz

bycengiz

Üye
NOT Arakdşlar installous dan yada bilgisayardan indirdiginiz program oyunları mutlaka önce itunes in içine atın ondan sonra telefona kurun bu sayede telefonunuzu usb ile pc baglayıp scyn edince program oyunlarınız silinmez kaybolmaz

Bu dediğini yapmadım sync ederken sildi bütün yüklediğim oyun program vs of telefondan indirdiğim seyi nasıl itunesin içine atcam acil yardım yaa lütfenn

--------------- Ekleme ---------------

NOT : programı kurmadan once winscp ile yedegini alın pcdeki itunes ile acın bu sayede telefonunuzu itunesle scyn dediginizde programlarınız silinmeyecek
winscp ile nasıl yedek alınır telefondan anlatırmısın lütfennn...
ayrıca winscp telefonamı yükliyecez appstore yada cydia yada installous dan indirip ?

2. YOL PC DEN İPHONE 'A OYUN PROGRAM ATAM
2. yol da bilgisayara indirdigimiz program oyunu telefona atacaz ve kuracaz önce winscp programı lazım bize bilmeyenler icin ozan arakadşımız cok acık ve net bir şekilde anlatmış emeğine sağlık
burdan
http://www.maxicep.com/iphone-3g-de...syalara-ulasmak-uygulama-atmak-vs-167414.html

evet winscp programını çaıştırıyoruz telfonumuz tuş kilidine girmemesi lazım baglantı kopar
resimdeki 1 kutuda <root> seciyoruz
2 yerden User diyoruz

açılan pencerede 3 ile gösterdigim Library

sonraki pencerede 4 numara Downlonads seçin buradaki Downlonads Installous programının downlonads bölümü buraya atıgınız buraya atıgınız herşeyi Installous programından downlonads kısmından telefona kurbilirsiniz eger downlonads klasöru yoksa installous dan bir program indirin dosya otomatik acılacaktır

resimde göruyorsunuz indirdigimiz programı

Dediğin yerde Downloads klasörü yoktu bende installous programını açıp herhangi birşey indirdim sonra WinSCP ile downloads klasörünü aradım ama yinede bulamadım bende downloads klasörünün olması gereken sekmede kendim downloads diye klasör açtım ona attım indirdiğim .ipa uzantılı oyunları çalışması gerekmezmı mantıken ? şu anda ip üstünden iphone a yolluyor umarım çalışır

Ayrıca silinmemesi için itunes a nasıl atıcam o kısmı tam olarak anlayamadım :(

Neyse çözdüm bütün sorunu downloads başka klasörün içindeymiş aradım zar zor bldum ama oldu :D

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

yahiyya

Üye
Vodafondan alınmış iPhone 3Gs telefona bu işlemi yaptım. Ama telefonu kapatıp açmaya çalıştığımda apple ambleminde donup kalıyor. Yaptığım adımlar şunlardı
1- İndirdiğim 4.2.1 versiyonu itunes üzerinden shifte basarak restore ettim.
2- 1. basamak jb yi sorunsuz yaptım. yükleme tamamlandı. Ancak beyaz cydia die bişey göremedim. Apple ambleminde takılıp kaldı.
3- bende son basamağa geçip JUST BOOT TETHERED RİGHT NOW işlemine devam ettim ve telefon açıldı.
installous u yükledim ve birkaç oyunu sorunsuz yükledim.
Ancak telefonu kapatıp açtığımda telefonun açılmadığını gördüm. (apple ambleminde kaldı)
Nerede hata yaptığımı bilemiyorum ama versiyon sorunu ise bu redsnow ile 3.1.3 ü denersek bi sorun olurmu?

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
iphone 2g'ye oyunları bu şekilde mi kuruyoruz arkadaşlar? onun öncesinde telefonumuzda herhangi bir işlem yapmamıza gerek yok mu? Yani hackleme falan yapmıyor muyuz? Ben henüz yeni bir kullanıcıyım da pek bilgim yok lütfen yardım?

eldargin

eldargin

Üye
merhaba bende 4. adımdaki downloads klasoru gozukmuyor yardım edebilirmisin

selam yardım bekliyorum winscp yi acıyorum ama downloads klasoru yok telefona installous u da kurdum calısıyor ama winscp de gozukmuyor ne yapmam gerekir yardım aderseniz memnun olurum

cevap gelmedi ama cozdum downlaads kolasoru gozukmeyince bu yolu deneyin bende calıstı ve oyun yukledim
root - user - documents - Installous - downloads klasorunun içine oyun vb. dosyayı kopyalayın sonra telefona kurulu olan installous u acın downloads kısmında kopyalanan program olacak ve yukleyin

Resimli anlatan arkadaşımın eline sağlık ama sürümden dolayı olabilir installous yüklü olup resimde 4. adım download klasörü gözükmiyen arkadaşlar için Daymoon arkadaşımız çözümünü yazmış onada teşekkürler ;)

AyaZ_19

Üye
merhaba arkadaşlar.geçenlerde golddan iphone 3gs aldım.sonra bu jailbreak olayını araştırdım.henüz jailbreak yapmadım fakat geçenlerde telefona cydiayı kurdum.ordanda instollussu kurdum.bütün programları ve oyunları ordan yüklüyorum.fakat telefon jailbreaksız şuan.bu şekilde kurduğum bu programların ve oyunların bi sakıncası var mıdır acaba?herhangi bi sorun çıkar mı.bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler ...

nghty2

nghty2

Üye
İphone java yı desteklemez kardesim. apple bi ayrıcalıktır.sadece kendine hastır. :)

nghty2

nghty2

Üye
jailbreaksız telefon 3310 dan farksızdır kardeş.. iphone da özellik yoktur. jailbreakla yada parayla özellik kazanır. :)

----------Eklendi @ 18:35:18 ---------- Yazıldı @ 18:32:32 ----------

merhaba arkadaşlar.geçenlerde golddan iphone 3gs aldım.sonra bu jailbreak olayını araştırdım.henüz jailbreak yapmadım fakat geçenlerde telefona cydiayı kurdum.ordanda instollussu kurdum.bütün programları ve oyunları ordan yüklüyorum.fakat telefon jailbreaksız şuan.bu şekilde kurduğum bu programların ve oyunların bi sakıncası var mıdır acaba?herhangi bi sorun çıkar mı.bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler ...
cydia jailbreak programıdır. cydia varsa jailbreak olmuştur zaten. destekleyen modellerde basit yöntemler var tek tıkla sadece jailbreak yapılabiliyor. benle iletişime geçersen yardımcı olurum ..

----------Eklendi @ 18:35:37 ---------- Yazıldı @ 18:35:18 ----------

cydia jailbreak programıdır. cydia varsa jailbreak olmuştur zaten. destekleyen modellerde basit yöntemler var tek tıkla sadece jailbreak yapılabiliyor. benle iletişime geçersen yardımcı olurum ..

erdemhayalet

Üye
iphone 4s de çalışırmı?

tarxhn

tarxhn

Üye
anlatım sade ve güzel olmus

elusive

elusive

Üye
iphone 4s te işe yarar mı? garantisi gider mi telefonun acaba?

komanata1

Üye
yaa arkadaşlar yeni iphone 4 aldımda telefona sim kart koyuyorum iphone etkinleştirin diyor bi türlü yapamadm anlatırmısınız nasıl yapıcam

DüzgünJ3ey

Üye
​Kardeşim saol eyw ama birde bir kaçtane bildiğin güzel oyun varsa link versen ?

aşkım34

Üye
sinirden elim ayağım titriyo a. ıphone muş müzik atamıyom program atamıyom oyun atamıyom ne b.yarıcak bu telefon düz telefon kullanırım daha iyi bu programın indirdim yok hostname cart curt bişiler soruyo daha düzgün acıklıyacak yokmu şu işi

ersin146

ersin146

Üye
çok teşekkürler paylaşım için emeğine sağlık mükemmel anlatım olmuş :)

mkkozanmk

Üye
bilgisayardan oyun atmak için telefon jb olmak zorunda mi ?

fk555897

fk555897

Üye
Burada anlatılana göre gerekli yani bu yol jailbreak olmadan çalışmıyor.

sekil_27

sekil_27

Üye
hocam teşekkürler çok güzel bir anlatım olmuş...

Bunların dışında birde çince bir program var;resimler,müzik,uygulamaların göründüğü ,değiştirilip oyun ve otoların yüklendiği güzel bir Pro; bende 6.1.3 yüklü ve jeilbrek v.s yok;yüklediğim oyunlar;arter Fahrettin 4,asphalt6,asphalt7,Mostar wanted,dalaşı browser ,görür ninja... Ayrıntılı olarak yazıcım ama daha önce paylaşılıp paylaşılmasını bılmedımden yazmıyorum;konu açıp paylaşırım ,arkadasın emegı içinde tesekkurller

mehmettt3503

mehmettt3503

Üye
ıyı gunler ben abd den ıphone 4s aldım fakat yazılım guncellemesı yapamıyorum oyun yukleyemıyorum ve olan gereksız şeylerı de kaldıramıyorum naptıysam olmadı sanırım cydıa uzerınden kurulmus fakat kalkmyo cydıa gırdıgımde sadece hafıza kartının içerigını gorebılıyorum ne olur yardım edın sımdıden tesekkurler .

47MaDo47

47MaDo47

Üye
SaoL TeşşeKKürLEr

Üst Alt