Oyun Program Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

koca usta77

Üye
Dediğiniz sekilde oyunu yükledim.masa üstüne de geldi
Ama maalesef oyun açılmıyor hemen kendini kapatıyor.
Tlfnuda açıp kapadım ama sorun çözülmedi

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnstallous yeni verisiyonu var onu ibirip kurun sorunlar cozulecektir

pEjMuRdE85

Üye
arkadaşlar pes 2010 yükledim bilgisayara ituneste applications da görünüyor fakat iphone'a nasıl atıp oynayabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. iphone 3gs 8 gb

kemal28

Üye
merhaba bende 4. adımdaki downloads klasoru gozukmuyor yardım edebilirmisin

--------------- Ekleme ---------------

cevap gelmedi ama cozdum downlaads kolasoru gozukmeyince bu yolu deneyin bende calıstı ve oyun yukledim
root - user - documents - Installous - downloads klasorunun içine oyun vb. dosyayı kopyalayın sonra telefona kurulu olan installous u acın downloads kısmında kopyalanan program olacak ve yukleyin

Valla Helal Olsun Arkadaşım...
Kaç gündür kriz geçirdim bi türlü Olmuyordu.
senin dediğin gibi yaptım oldu valla sağolasın:yuru:yuru

ppesimistylee

ppesimistylee

Üye
dawn anlatılanları yapıyorum. oldu da guzel bı paylasım emegıne saglık ıkı sorum olcak.
1 - demışsın itunes te bı kullanın silinmesin diye. oyunları i tunese nası atcaz
2 - oyunu yukledım telde gozukuyo ( ituneste kullanmadım hıc) ama oyuna tıkladıgımda acılmıyo?

--------------- Ekleme ---------------

buradan ındırdıgımız programları ipa uzantılı nası yapıcaz?

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
1 - demışsın itunes te bı kullanın silinmesin diye. oyunları i tunese nası atcaz?dosyayı tut ve itunes applications bölümüne sürükle
2 - oyunu yukledım telde gozukuyo ( ituneste kullanmadım hıc) ama oyuna tıkladıgımda acılmıyo?sync tikine basman lazım yoksa yüklemez

buradan ındırdıgımız programları ipa uzantılı nası yapıcaz?bu sorunu aşabilmek için öncelikle dosya uzantısını değiştirmen lazım herhangi bi klasöre gir araçlar/klasör seçenekleri/görünüm/ bilinen dosya türleri için uzantıları gizle yazısının yanındaki işareti kaldır uygula ve tamam de sonra o rar dosyasının uzantısını xxxxx.ipa şeklinde yap.

ppesimistylee

ppesimistylee

Üye
çokkk tesekur ederım dostum. allah razı olsun senden. e bışeyı bılmeyınce zor oluyo tabii. saolasın

sWatKinG*

sWatKinG*

Üye
Çok Sağol Engin :oke:

striker55

Üye
resimlerdeik gsmobile amblemini nasıl yaptın acaba saygılarımla wincsp ile yapılıyor sistem dosyalarını degiştiriyoruz

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gsm logosunu gsmobile ile degiştirdim

sWatKinG*

sWatKinG*

Üye
Engin Kardeş Şu Nasıl Yapılıyor Bi Açıklarmısın NOT : programı kurmadan once winscp ile yedegini alın pcdeki itunes ile acın bu sayede telefonunuzu itunesle scyn dediginizde programlarınız silinmeyecek Ek programmı gerekiyor gerekiorsa link verip anlatırmısın bi zahmet (Bunu Yapmayı Unuttum Free Yüklediğim Uygulamalar Gitti :kop:Ama Bu Sorunu Hallederim) :oke:

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
programı telefondan indirdiginde winscp ile downlond klasörune gir oyunu al pc at sonra telefona kur

sWatKinG*

sWatKinG*

Üye
saol Engin Kardeş :oke:

eses2658

eses2658

Üye
NOT Arakdşlar installous dan yada bilgisayardan indirdiginiz program oyunları mutlaka önce itunes in içine atın ondan sonra telefona kurun bu sayede telefonunuzu usb ile pc baglayıp scyn edince program oyunlarınız silinmez kaybolmaz

Ben yeniyim de. iTunes'in içine nasıl atacağız? Belgelerim>Müziğim>iTunes>iTunes Medya içine mi? Yoksa başka bir sekme içine mi?

rapege

rapege

Üye
Ben yeniyim de. iTunes'in içine nasıl atacağız? Belgelerim>Müziğim>iTunes>iTunes Medya içine mi? Yoksa başka bir sekme içine mi?

internetten .ipa uzantılı indirdiğin klasöre çift tıkla kendisi yapıyor :)

eses2658

eses2658

Üye
Teşekkürler rapege...

manu1905

Üye
teşekkurler hocam ellerine saglık

leather

Üye
daha açık bi sekilde anlatırmısınnnnnnnnnnnn ?

qavajin

Üye
On numarasın be bilader..

Üst Alt