Ovi maps lerin PC ye indirilmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal2906

Üye
    Konu Sahibi
Ovi maps lerin PC ye indirilmesi
Herşey den önce böylesi bir site için çok teşekkürler.

Gemici olmam nedeniyle tüm Navigasyon programlarını elde etmek arzusu ile ne buluyorsam indiriyorum
Ovi haritalarını telefona degilde bilgisayara indirip daha sonra kurmak için yaptığım araştırmalarda rastladığım metodları sizlerle paylaşmak istedim.

Genel olarak haritaları indirmek ve daha sonra hafıza kartında E:\cities\diskcache şeklinde atmaktan ibaret

1. )

2. Daha güncel haritalar varmı diye araştırırken aşagıdaki programı buldum .
Program süper. çalışıyor. Türkiye yi indirdim test ettim çalışıyor.
Harıtaların versiyonu 00.01.25.114
Programın kullanımı çok kolay anlatıma gerek yok. Menü basit. Bilgisayarda herhangi bir yere kopyalayıp rar dan direk X:\cities\diskcache çıkartabilirsiniz.
AvMapsLoader

Telefonum 5800 20 gün önce güncelleme yaptım. Harıtlar bölümünde hakkında kısmında
v3.04.10wk32b03 map version 0.1.25.114 yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: hustek, comfort11, By Y@VUZ ve 2 diğerleri

ismok

Üye
Teşekkürler. Çok makbule geçti.

aliens

aliens

Üye
Telefonum 5800 20 gün önce güncelleme yaptım. Harıtlar bölümünde hakkında kısmında
v3.04.10wk32b03 map version 0.1.25.114 yazıyor.

Bilgiler için teşekkürler

Şu anki son sürüm
v3.06 10wk42b01 map version 0.2.41.123

İlk önce 5800 için Ovi Maps 3.06 (121) i kurup Ovi Suite ile güncelleyin. Sizin kullandığınız v3.04 ile son haritalar uyumsuz.
Ayrıca v3.06 yükledikten sonra diğer güncel ülke haritalarını da yükleyebilirsiniz.

--------------- Ekleme ---------------

aşağıdaki linkte yayınlanmış haritaları bulabilirsin.

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...21-yayinlanmis-harita-ve-linkleri-415951.html

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler. 3.06 beta kullanıyordum daha sonra fullu çıktı indirdim açık alanda 45-50 saniye buluyor ve içeriğide güzel tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt