Nokia Ovi Maps v3.06(121) Yayınlanmış Harita ve Linkleri

Sponsorlu Bağlantılar

EzerchE

Üye
Haritada çok büyük eksiklikler var hala. Mesela Keşan hiç yok. Sadece adı var. Lapseki-Balıkesir sahil yolu tamamen yok. Balıkesir içinde eksiklikler çok. Kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

Bunlar sadece benim tesadüfen gördüklerim, daha kimbilir neler eksiktir... Sorun Navteq'ten kaynaklanıyor. Navteq sitesinden haritaya bakınca da birebir aynı sorunları görüyorsunuz. Ancak Teleatlas kesinlikle öyle değil. Keşke eskisi gibi harita seçimi bize bırakılabilseymiş. (Neden ücretsiz olduğu böylece anlaşılabiliyor, Navteq yarım yamalak haritalar sunarken ücret konusunda anlaşmaları eminim çok daha kolay olmuştur)

enver122

Üye
Haritada çok büyük eksiklikler var hala. Mesela Keşan hiç yok. Sadece adı var. Lapseki-Balıkesir sahil yolu tamamen yok. Balıkesir içinde eksiklikler çok. Kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

Bunlar sadece benim tesadüfen gördüklerim, daha kimbilir neler eksiktir... Sorun Navteq'ten kaynaklanıyor. Navteq sitesinden haritaya bakınca da birebir aynı sorunları görüyorsunuz. Ancak Teleatlas kesinlikle öyle değil. Keşke eskisi gibi harita seçimi bize bırakılabilseymiş. (Neden ücretsiz olduğu böylece anlaşılabiliyor, Navteq yarım yamalak haritalar sunarken ücret konusunda anlaşmaları eminim çok daha kolay olmuştur)
evet arkadaşım aynen katılıyorum. ancak gelişmelerin hızlı olması sorunları çözecektir inşallah. bide şunu söyliyeyim. baştan 3.01.4401 i kurup sonradan 3.078 e güncelleme yaptığınızda diğer sürümün özelliklerini de kullanıyorsunuz.

pala6

Üye
Teşekkürler.

madmax123

Üye
kardes senin bu dosyaları kopyaladım şimdi hiç açılmıyuor harita

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
kardes senin bu dosyaları kopyaladım şimdi hiç açılmıyuor harita

hafıza kartından "cities" klasörünü sil. Ovi Maps uygulamasını bir defa çalıştır ve kapat. sonra hafıza kartına indirdiğin cities klasörünü kopyala

ungood20

ungood20

Üye
emeğine sağlık iyi derleme olmuş

uluzat

Üye
güzel çalışma

onurksk

onurksk

Üye
Ben 3.03 kullanıyorum şimdi yeni versiyona güncelleme yaptım gps harita ekranın sinyal seviyesini gösteren çubuklar yok onlar kalktımı ?

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Ben 3.03 kullanıyorum şimdi yeni versiyona güncelleme yaptım gps harita ekranın sinyal seviyesini gösteren çubuklar yok onlar kalktımı ?

göstergeler şimdilik yok. release olduğunda ekleyebilirler bu konuda tam bir bilgi yok henüz..

pccopath

pccopath

Üye
Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş indirdim ve dediğin yere kopyaladım artık ovi mapste konumumu tıklayınca haritalar kapanıyor... :(

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş indirdim ve dediğin yere kopyaladım artık ovi mapste konumumu tıklayınca haritalar kapanıyor... :(

telefondaki;
Ovi Maps, Nokia Maps, PIPS Installer, Wi-fi PSY ini, Wi-fi PSY server ini
uygulamalarını kaldır.
Karttan "cities" klasörünü sil.
Telefonu restart ettikten sonra, son versiyonu kurup 1 defa çalıştır kapat, karta "cities" klasörünü tekrar kopyala..

bordo68

bordo68

Üye
E:\cities\diskcache buraya kopyala diyorsun dostumda pc de birden fazla surucu var,tam olarak neyi kast ediyorsun?

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
E:\cities\diskcache buraya kopyala diyorsun dostumda pc de birden fazla surucu var,tam olarak neyi kast ediyorsun?

:ehe indirilen dosyanın pc ile alakası yok. İndirdiğin dosyayı herhangi bir boş klasöre aç. Sonra telefonunda hafıza kartındaki \cities\diskcache klasörüne kopyala.

bordo68

bordo68

Üye
Ustad anladimda benim hafiza kartinda \cities\diskcache dosyasi yokki? Telefonum e63

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Ustad anladimda benim hafiza kartinda \cities\diskcache dosyasi yokki? Telefonum e63

Nokia Maps uygulamasını bir kez çalıştırıp kapatın, o klasörlerin oluşması gerekiyor. Yok ise manuel kendiniz oluşturun..

aynen bende bunu istiyorum zonguldak devrekden gerisi iyi değil bartına kadar :D

buradan göründüğü kadarıyla detaylı değil..

cvitae

Üye
teşekkürler arkadaş

elfidaist

Üye
teşekkürler indiriyorum şuanda ama inş yeni haritadır :D

Üst Alt