EzerchE
Üye
Haritada çok büyük eksiklikler var hala. Mesela Keşan hiç yok. Sadece adı var. Lapseki-Balıkesir sahil yolu tamamen yok. Balıkesir içinde eksiklikler çok. Kendiniz de kontrol edebilirsiniz.
Bunlar sadece benim tesadüfen gördüklerim, daha kimbilir neler eksiktir... Sorun Navteq'ten kaynaklanıyor. Navteq sitesinden haritaya bakınca da birebir aynı sorunları görüyorsunuz. Ancak Teleatlas kesinlikle öyle değil. Keşke eskisi gibi harita seçimi bize bırakılabilseymiş. (Neden ücretsiz olduğu böylece anlaşılabiliyor, Navteq yarım yamalak haritalar sunarken ücret konusunda anlaşmaları eminim çok daha kolay olmuştur)
Bunlar sadece benim tesadüfen gördüklerim, daha kimbilir neler eksiktir... Sorun Navteq'ten kaynaklanıyor. Navteq sitesinden haritaya bakınca da birebir aynı sorunları görüyorsunuz. Ancak Teleatlas kesinlikle öyle değil. Keşke eskisi gibi harita seçimi bize bırakılabilseymiş. (Neden ücretsiz olduğu böylece anlaşılabiliyor, Navteq yarım yamalak haritalar sunarken ücret konusunda anlaşmaları eminim çok daha kolay olmuştur)