dostum sis dosyasını yükledim.haritayıda indirdim.yalnız telefonda maps i açınca türkiye haritasını görmüyor.wifi ile felan güncellememi istiyor wifi yok bende ne yapacağım yardımcı olurmusun?
bu ovi harita 3.06'da güncelleme diye bi bölüm var menüde, yüklediğimiz bu uygulama en son sürüm mü? yoksa güncelleme yapmak lazım mı? (60 küsür mb güncelleme boyutu var)
paylasim icin tesekkurler.
Lubnan haritasini indirdim ve bahsettigin gibi dogru klasore koydum. calisti.
fakat ayni klasore TR haritasini da koymak istiyorum. ama dosyalarin isimleri ayni oldugu icin, yapistirdigimda "degistirilsin mi?" diye soruyor. iki ulkenin haritasini ayni anda nasil kullanabiliriz?
Arkadaşlar bende 5800 var.Aşağıdaki linkten yeni haritayı indirdim ve kurdum
Nokia X6, Nokia 5800XM, Nokia 5235, Nokia 5230 & Nokia 5230 Nuron
Linkleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
daha sonra : http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...587-00-02-42-122-sadece-haritalar-463126.html
bu linkteki Türkiye haritasını da paketin içine attım...Ama Bizim ilçe (Çankırı/Kurşunlu) ovi maps sitesinde şu resimdeki gibi tüm mahalleler sokaklar detaylı gösterirken :
Linkleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
telefondan girdiğim zaman detaydan geçtim ilçenin adını zor gösteriyor.
işte resmi :Linkleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
acaba telefon haritalarında mı detay yok ???
Lütfen yadımcı olur musunuz ???
merhaba arkadaşım bendede aynı sorun var bende tokat'ta yaşıyorum internet üzerinden oviden haritayı mahalleye kadar giriyorum ama telefona haritayı atınca değil mahalle bölgeyi bile görmüyor sadece ana caddeyi gösteriyor ondada detay yok eğer br sonuç alırsan benide bilgilendir lütfen.
<br />Arkadaşlar bende 5800 var.Aşağıdaki linkten yeni haritayı indirdim ve kurdum<br />
<br />
Nokia X6, Nokia 5800XM, Nokia 5235, Nokia 5230 & Nokia 5230 Nuron<br />
<a href="https://d.ovi.com/p/g/store/3194315/...0-e8cceb4cc247" target="_blank">https://d.ovi.com/p/g/store/3194315/...0-e8cceb4cc247</a><br />
<br />
daha sonra : <a href="http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-harita-gps-navigasyon/ovi-maps-v3-06-587-00-02-42-122-sadece-haritalar-463126.html" target="_blank">http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-harita-gps-navigasyon/ovi-maps-v3-06-587-00-02-42-122-sadece-haritalar-463126.html</a><br />
<br />
bu linkteki Türkiye haritasını da paketin içine attım...Ama Bizim ilçe (Çankırı/Kurşunlu) ovi maps sitesinde şu resimdeki gibi tüm mahalleler sokaklar detaylı gösterirken : <br />
<a href="http://img545.imageshack.us/i/84415982.jpg/" target="_blank"><img src="http://img545.imageshack.us/img545/3135/84415982.jpg" border="0" alt="" /></a><br />
<br />
telefondan girdiğim zaman detaydan geçtim ilçenin adını zor gösteriyor.<img src="/images/smileyler/s20.gif" border="0" alt="" title="Vur" smilieid="232" class="inlineimg" /><br />
işte resmi : <a href="http://img858.imageshack.us/i/20752869.jpg/" target="_blank"><img src="http://img858.imageshack.us/img858/3789/20752869.jpg" border="0" alt="" /></a><br />
<br />
acaba telefon haritalarında mı detay yok ???<br />
Lütfen yadımcı olur musunuz ???