Nokia Ovi Maps v3.06(121) Yayınlanmış Harita ve Linkleri

Sponsorlu Bağlantılar

canoner

Üye
paylasım ısın tsk..

aryscat

aryscat

Üye
indiriyorum. emeğine sağlık

cross_fire

Üye
bişey soracam 3.06 10wk48 b01 olan sürümde sokak haritaları falan wr galiba bu sayfadaki türkiyeyi indirirsem sorunsuz kullanabilirmiyim hafıza kartında 3.06 uyumlu haritalar war ama sanırım yenisi çıkmıs06.12.2010 tarihinde. tlf 5800 c6 sürüm kullandığım için ovi we pc suite ile uyumsuzluk oluyor onun için pc ile bağlantı kuramıyorum yardım edermiisniz

tamirciciragi

Üye
teşekkürler arkadaşım

asilasil

Üye
peki ben de hiç cities klasörü yok silmişim bi şekilde :) napmam gerekiyor arkadaşlar ???

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi

Cqu

Üye
merhaba ben gırdım yanlız orda nokianın sıtesını acıyor.indirilincede sis olarak ınıyorum e cities klasorunun ıcıne atılacak bırsey yok bulmadım.ayrıca bırsey daha solemek ıstıyorum benım telım 5800 v3 surum yukluydu garmının programını actıktan sonra nokıanın kendı navıgasyonuda calısmaya basladı.ben surumu v5 e yukselttım garmını acıyorum sonra nokıanın kendı navıgasyonunu acıyorum calısmıyor onceden calısıyodu bu sorunu nasıl halledebılırım kendı navıgasyonunu kullanamıyorum nokıann ....saygılarla teşekkür ederim

Stenod

Üye
nokia c5-03 e Ovi Maps v3.06 kurulabilir mi biliyormusun? siteye göre desteklemiyor ama çok benzer modeller de destekliyor.

Üst Alt