Nokia Ovi Maps v3.06(121) Yayınlanmış Harita ve Linkleri

• 25 Ekim 2010
  • 16178 Okunma
  • 48 Cevap

1. Arkadaşlardan gelen istek üzerine uzun uğraşlardan sonra Ovi Maps v3.06(121) için yayınlanmış tüm ülkelere ait haritalar ve linkleri aşağıdadır.
    Herkese kolay gelsin :ehe

Yükleme :
    1. İndirdiğiniz dosyayı açın. Rakam ve harflerden oluşan klasörler göreceksiniz.
    2. Açtığınız bu klasör içeriğini E:\cities\diskcache klasörüne kopyalayın.

TÜRKİYE

Africa :
    Africa Algeria Botswana Egypt Lesotho Libya Morocco Namibia South Africa Swaziland Tunusia

America :
    America Argentina Brasil Canada Chile Mexico USA Venezuela

regional maps (Canada)

Alberta British Columbia Manitoba New Brunswick Newfoundland Labrador Nova Scotia Ontario Prince edward Island Quebec Saskatchewan

regional maps (USA)
    Alabama Alaska Arizona Arkansas California Colorado Connecticut Delaware Florida Georgia Hawaii Idaho Illinois Indiana Iowa Kansas Kentucky Louisiana Maine Maryland Massachusetts Michigan Minnesota Mississippi Missouri Montana Nebraska Nevada New Hampshire New Jersey New Mexico New York North Carolina North Dakota Ohio Oklahoma Oregon Pennsylvania Puerto Rico Rhode Island South Carolina South Dakota Tennessee Texas Utah Vermont Virginia Washington West Virginia Wisconsin Wyoming

Asia
    country maps:
    Armenia Azerbaijan Bahrain China Hong Kong + Macau India Indonesia Japan Jordan Kuwait Malaysia Oman Philippines Qatar Saudi Arabia Singapore South Korea Taiwan Thailand United Arab Emirates Vietnam

regional maps (China)
    Anhui Beijing/Peking Chongqing Fujian Gansu Guangdong Guangxi Guizhou Hainan Hebei Heilongjiang Henan Hubei Hunan Jiangsu Jiangxi Jilin Liaoning Neimenggu Ningxia Quinghai Shaanxi Shandong Shanghai Shanxi Sichuan Tianjin Xinjiang Xizang Yunnan Zhejiang

Australia and Oceania
    country maps:
    Australia New Zealand

Europe
    country maps
    Albania Andorra Austria Belarus Belgium Bosnia Herzegovina Bulgaria Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Finland France Georgia Germany Gibraltar Greece Hungary Ireland Italia Latvia Liechtenstein Lithuania Luxembourg Macedonia Malta Moldova Monaco Netherlands Norway Poland Portugal Romania Russia San Marino Serbia Montenegro Slovakia Slovenia Spain Sweden Switzerland TURKEY Ukraine UK Vatican City

regional maps (France)
    Alsace Aquitaine Auvergne Bretagne Bourgogne Centre Champagne-Ardenne Corsica Franche-Comté Langedoc-Roussillon Limousin Lorraine Midi-Pyrénées Normandie Nord-Pas-de-Calais Paris-Ile-de-France/Picardie Pays-de-la-Loire Poitou-Charentes Provence-Alpes-Côte-d'Azur Rhône-Alpes

regional maps (Germany)
    Baden-Württemberg Bayern Berlin/Brandenburg Hessen Mecklenburg-Vorpommern Niedersachsen/Bremen Nordrhein-Westfalen Rheinland-Pfalz/Saarland Sachsen Sachsen-Anhalt Schleswig-Holstein/Hamburg Thüringen

regional maps (Italia)
    Abruzzo Basilicata Calabria Campania Emilia-Romagna Friuli-Venezia Giulia Lazio Liguria Lombardia Marche Molise Piemonte Puglia Sardegna Sicilia Toscana Trentino-Alto Adige Umbria Valle d'Aosta Veneto

regional maps (Spain)
    Andalucía Aragón Asturias Islas Canarias Cantabria Castilla y Léon Castilla la Mancha Catalunya Ceuta Communidad Valénciana Extremadura Galicia Islas Baleares La Rioja Madrid Melilla Murcia Navarre País Vasco

regional maps (UK)
    England Northern Ireland Scotland Wales

Yazan: aliens
  2. teşekkürler..

3. Türkiye yeni harita yok mu

4. Baştan 8.sıradaki country maps başlığı altında.başlığın enalt sırasında Türkiye haritasıda var.

5. en üste eklenmiştir.

6. sağolasın

7. nasıl yüklücez şimdiden tskler

8. rica ederim.

Yükleme :
    1. İndirdiğiniz dosyayı açın. Rakam ve harflerden oluşan klasörler göreceksiniz.
    2. Açtığınız bu klasör içeriğini E:\cities\diskcache klasörüne kopyalayın.

9. zonguldak haritası nasıl ona göre ındırıcem bır bakabilirmisiniz.

10. Helal sana kardeşim
    hemen indirip deneyeceğim

:)

11. Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Ovi Haritalar
    buradan öğrenebilirsin iyi forumlar

12. rica ederim..

13. haritayı indirip kurdum fakat bir daha haritalara giremedim her girdiğimde programı kapatıyordu sırf bu yüzden telefona format attım.

SAnırsam harita hatalı olması gerek. cünkü benim telefon bu yüzden format yedi

14. Bu mümkün değil, linkteki haritaları Navigasyona sahip tüm Nokia telefon kullanıcıları yüklüyor. Açılmıyor diye format atmanıza gerek yoktu. Ovi Maps programını kaldırıp tekrar kurmanız yeterliydi. Ayrıca v3.06(121) yükledikten sonra 1 kez mutlaka çalıştırıp kapatmanız gerekmektedir. İlk açılışta hafıza kartında "cities" klasörünü ve alt klasörlerini oluşturuyor. Eski versiyon v3.04 sahipseniz bu haritalar hata verebilir.

15. 3.04 dü kardes suan 3.06 yükledim senin diğer konundan cities indiriyorum fakat bundada cok mb harcıyor eskisinde 22-24kb ile işi bitirirken bundan 1mb bile geciyor buda internet paketli olunca kullanmamızı zorlasıtırıyor.

simdi ben nasıl kurayım bana anlatırsan bastan sevinirim kardes

16. teşekkürler

17. 1. Uyumlu Ovi Maps v3.06(121) uygulamasını indirin
    2. "cities" klasörünü indirin
    3. Hafıza kartında "cities" klasörünü tamamen silin
    4. Ovi Maps v3.06 yı kurup bir kez çalıştırıp kapatın
    5. İndirdiğiniz "cities" klasörünü hafıza kartına kopyalayın
    Bu kadar :oke:

Ovi maps kullanırken internet bağlantısı konusunda ise veriler değişiklik gösterebileceği için birşey söylemek zor. En iyisi benim gibi yapın. Maps'ın internet bağlantısını kapatın. Uydu bulma süresi biraz artabilir ama nihayetinde tamamen ücretsiz olur.

--------------- Ekleme ---------------

rica ederim.

18. çok teşekkürler

19. haritalar hala v2 de olduğu kadar gelişmiş değil. 60 bin nüfuslu ilçeler bile yok. ama kullanım olarak gayet başarılı bir uygulama

20. aşağıdaki adresten kontrol edebilirsin.

Ovi Haritalar

Ayrıca Google Maps'da olmayan bir yerleşim birimi, Nokia Maps'da mevcut. :ehe

Yüklüyor...
18/11/2018 - 05:39