Ovi Maps 3.03 N95 ve Eski Modeller için (videolu anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

aarifbey

Üye
teşekkürler

tituslivius

tituslivius

Üye
n95 te sorunu var sanırım ....net bi cevap verebilirmisin ...sorunsuz çalışıyormu n95 te

bayon

Üye
n95 de çalısıyo ama kasmalar oluyo 3.01 daha iyi kalıyo yanında diyebilirim ayrıca navigasyonda yanlış gosterdiği bile oluyo resmi sürüm cıkarsa onu beklemenızı tavsiye ederim...

malatyalı_44

Üye
n78 süper oldu

H0G1R

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi...

cemonur

Üye
Teşekkürler.

burhaneroglu

Üye
Çok Teşekkür ederim. Gazyet güzel ve sorunsuz çalıştı. Artık ovi maps ile sürüş ve yürüyüş navigasyonu yapabiliyorum.

uruno

uruno

Üye
süper oldu eline sağlık

ONUR_345241

Üye
N79 da yaptım süper oldu eyw saolasın

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
kardes yukledim ama gps calsmıyor telfnum e90 bi cozum bulursan sewnrim...

H0G1R

Üye
    Konu Sahibi
Hayır n95 ile ilgili bir sorunu yok. n95'de gayet iyi çalışıyor şahsen deneyip gördüm. 3.01 sürümünün daha iyi olduğunu söyleyenler var. Evet biraz öyle çünkü bu sürüm n95 ve onun benzeri eski model telefonlar için çıkmadı. Bu sürümü bazı n95 kullanıcıları n95'de ve aynı tarihde çıkmış bazı eski modellerde çalışacak şekilde uyarlayıp paylaşmışlar. Bende burda paylaşma gereği duydum. Diğer modellerde sorunsuz çalışıp çalışmadığı hakkında net bir bilgim yok ama deneyip çalıştıranlar zaten cevap yazıp bunu belirtiyor.

- - - Eklendi - - -

n95 de çalısıyo ama kasmalar oluyo 3.01 daha iyi kalıyo yanında diyebilirim ayrıca navigasyonda yanlış gosterdiği bile oluyo resmi sürüm cıkarsa onu beklemenızı tavsiye ederim...

Navigasyonda yanlış göstermeler çoğu zaman olabiliyor. Yani navigasyon cihazlarının bile yanlış gösterme payı zaten var. Resmi sürüm konusuna gelince. Nokia'dan, N95 ve onun gibi eski modellere bu saatten sonra yeni sürüm navigasyon yazılımı geleceğini düşünmüyorum.

bayon

Üye
Hayır n95 ile ilgili bir sorunu yok. n95'de gayet iyi çalışıyor şahsen deneyip gördüm. 3.01 sürümünün daha iyi olduğunu söyleyenler var. Evet biraz öyle çünkü bu sürüm n95 ve onun benzeri eski model telefonlar için çıkmadı. Bu sürümü bazı n95 kullanıcıları n95'de ve aynı tarihde çıkmış bazı eski modellerde çalışacak şekilde uyarlayıp paylaşmışlar. Bende burda paylaşma gereği duydum. Diğer modellerde sorunsuz çalışıp çalışmadığı hakkında net bir bilgim yok ama deneyip çalıştıranlar zaten cevap yazıp bunu belirtiyor.

- - - Eklendi - - -

Navigasyonda yanlış göstermeler çoğu zaman olabiliyor. Yani navigasyon cihazlarının bile yanlış gösterme payı zaten var. Resmi sürüm konusuna gelince. Nokia'dan, N95 ve onun gibi eski modellere bu saatten sonra yeni sürüm navigasyon yazılımı geleceğini düşünmüyorum.

Çoğu zaman olabilir demişsinde bizde ki 3.01 bu konu da kinden daha iyi iyi yani. Hiç olmaz sa onun ki kadar hata payı olmuyo

H0G1R

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu zaman olabilir demişsinde bizde ki 3.01 bu konu da kinden daha iyi iyi yani. Hiç olmaz sa onun ki kadar hata payı olmuyo

Az yada çok, sonuç olarak hepsininde yanlış gösterdiği olabiliyor. Zaten yazdığım cevabı iyi okursan v3.01'in daha iyi olduğunu belirttim.

my62231

Üye
sağolasın

vagrantali

vagrantali

Üye
n95 8gb v35.0.001 kurulmuş ve sorusuz çalışmaktadır.yanlız map'ları nereden yüklememiz gerekiyor??

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Link çalışmıyor.
Arkadaşlar elinde olan varsa bir zahmet paylaşabilir mi? Aramadığım site kalmadı. :( Çok makbule geçer. Baya sıkıntı oldu bana şu uygulama.

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Yok mu arkadaşlar elinde bilgisayar için kur dosyasını bulunduran? :(

Üst Alt