Otobüs,Minibüs,Metrobüs..vs Anıları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Otobüs,Minibüs,Metrobüs..vs Anıları
Evet arkadaşlar bu konu altında toplu taşıma araçlarında yaşamış olduğunuz anılarınızı paylaşınız. Konuyu DH'de gördüm ve neden bizde yok ki dedim :) Buyrun ben başlıyım ..

adamın biri otobüs e biniyor akbil i basacak yeni kullandığı içinde nereye basacağını bilmiyor akbil i şöför e doğru tutuyor şöför de lülülülü demezmi

• Beğen
Tepkiler: kedi006

bitman97

Üye
arkamda mubarek diye konusanlar yuzunden inecegim yerde mubarek bi yerde demem

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
minibüse bindiğimde hep en arkaya binip uyumuş numarası yapmam benim için bu anı sürekli tekrarlanıyor hiç bitmiyor her gün devam :D :islik

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Hiç unutmuyorum lise yıllarında dersaneye gidiyordum. Neyse arkada yer kalmamaış bende en ön deki
koltuga geçtim şöfür şu aynagı düzeltirmisin dedi tabi dedim aynagı biraz sağ biraz sola
çevirdim böyle iyimi diye sordum şöför biraz şu aşagı bastır tamam şimdi iyi dedi

Astrosman

Astrosman

Üye
Evet arkadaşlar bu konu altında toplu taşıma araçlarında yaşamış olduğunuz anılarınızı paylaşınız. Konuyu DH'de gördüm ve neden bizde yok ki dedim :) Buyrun ben başlıyım ..

adamın biri otobüs e biniyor akbil i basacak yeni kullandığı içinde nereye basacağını bilmiyor akbil i şöför e doğru tutuyor şöför de lülülülü demezmi

senin verdiğin son örnek ıtü sözlükte var..

Kerim.

Kerim.

Üye
Otobuse bindim.sofore cinara ne kadar zamanda gider diye sordum.cunku acelem vardi ve cok onemliydi benim icin.sofor eger acelen varsa otobusten in paranla taksiye bin diye kizdi.ordan yanindaki koltukta yasli adamlar vardi onlarda kizdi parasina kiysin diye.bende umursamadim arkaya ilerledim.ama sinirden delirmistim.icimde hepsine bi guzel kufrettim:off:

doctorrr

doctorrr

Üye
Otobüste ağız kokusu, ter kokusu ve bunun gibi bilimum pisliği çekmektense ayağım açılsın, yürürüm.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
senin verdiğin son örnek ıtü sözlükte var..
Dhden Alinti yaptim. Sozluklerle ilgilenmem.

- - - Eklendi - - -

He birde 2 bayan otobuse biniyor ama otobus cok sıkışık oldugu icin biri on kapidan digeri arka kapidan biniyor.sonra arkadaki parayi gonderiyo (elden ele) sonra onden binen bayan su sekilde bagriyo. SEN NIYE ARKADAN VERDIN, BEN ONDEN VERIRDIM :F Tabi otobus iptal herkez koptu :D :D

tarxhn

tarxhn

Üye
otobuslerde sevdiğim diyolağlardan biri: uyanık kişiler sırayla ön kapıdan binmek yerine uyanıktırlar ya, orta kapıdan hemencik binerler. Şöför bağırdığı zaman " tamam arkadan veriyorum" lafına her zaman gülmüşümdür.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Süper ya :D

everest22

everest22

Üye
birkeresinde otobuse bindim arkadaşimda yanimda ayakta kaldık ama adam otobus dolmasina ragmen gordugunu alıyo artık dip dibeyiz bayir aşşa boşa atti anam viraj varken frene bir basti 7-8 kişi ayaktayiz biz hepimiz lap aşşa kızlı erkeklı şöför döndü bişi oldumu dedi en arkadaki abi bağardi ben senin varya :)

tarxhn

tarxhn

Üye
bugun metrobuste kız kulaklıkla bangır bangır rep dinlerken, yanında oturan teyze birden kızın kulagından kulaklığı çekip birazda ilahi dinle diye kızınca, kız neye ugradığını şaşırdı.Benimde cok komiğime gitti bu hareket :ehe

Jomolocco

Jomolocco

Üye
biri az kalsin ustume kusuyordu son anda cekildim

komando04

komando04

Üye
uzun süreli o yüzden kalsın

zombaka

zombaka

Üye
ben metrodayken susadım ama su olmadığı için gazoz açtım gazos bi fışkırdı of rezil oldum

Mert

Mert

Üye
Okula otobüsle gidiyorum ve okulun çoğunluğu aynı otobüsle geldiği için her gün ayrı bir anı oluyor :D Otobüste mandolin ile smoke on the water çalmak en ilginciydi sanırsam :D

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
:kop: :kop2:

creeper

creeper

Üye
Orta yaşlı amcanın biri eline hapşurdu. Eline balgam bulaştı. Hüp diye tüm balgamı tek hamlede içine çekip yuttu.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
küçükken minibüste hep para konulan yere oturturlardı çok üzülürdüm :( bu da böyle bir anımdır işte

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
metroya köpek almışlardı köpek dıkşısını kapının önüne bıraktı koktu orası böyle bi anım vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt