Orj.TrailBlazer [v52-CORE EDIT][5-8-9HS][73,10 RAM][83,2 HAFIZA]

Sponsorlu Bağlantılar

erdovan

Üye
w7 uyumlu jaf linki koyabilirmisiniz buldum yaması var virtual keyboart gibi dosyaları var biz bu konularla içli dışlı olmadıgımız için acemilik cekiyoruz

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
Heralde Fw'ni İlk Yayınladığın da Görenlerden Ve İndirenlerden Biriyim Ama Sayfayı Yenilediğimde Konun Kalkmıştı :D . Şimdi Tekrar Yayınlamışsın Ne Yalan Söleyim Büyük Merakla İndiriyorum Şimdi. Sanırım Hafıza Dolu Uyarısı Dışında Can Sıkıcı Hiç Bir Durum Yok.
9HS için Ekstra Flash Ekranları :

Benim modladığım :

Bu Mod Çok Hoşuma Gitti Belirtmeden Geçmeyim. Ayrı Bi Hava Katmış.
Şimdiye Kadar Yapılan En Başarı Çalışma Sanırım. Emekleriniz İçin Sonsuz Teşekkürşer.

Teşekkürler, başlığı güzelce okumuşsunuz anlaşılan. İnşallah iyi günlerde kullanır beğenirsiniz...:oke:

--

Ayrıca, internetten atma, video seyredememe, operadan atma gibi bir şey söz konusu değil.

Yükleme ile ilgili ayrıca bir çalışma yapıp başlığa eklerim bu akşam merak etmeyin :oke:

erdovan

Üye
Teşekkürler, başlığı güzelce okumuşsunuz anlaşılan. İnşallah iyi günlerde kullanır beğenirsiniz...:oke:

--

Ayrıca, internetten atma, video seyredememe, operadan atma gibi bir şey söz konusu değil.

Yükleme ile ilgili ayrıca bir çalışma yapıp başlığa eklerim bu akşam merak etmeyin :oke:

teşekkürler kardeş

elkusta

elkusta

Üye
ellerine sağlık çok güzel ve hızlı olmuş.dün çalınmış olanı yüklemiştim kusura bakma izinli sanıyordum şimdi orjinalini yüklemek istedim indirdim jafı ayarlıyamadım bi tarif etsen kolay gele.

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık çok güzel ve hızlı olmuş.dün çalınmış olanı yüklemiştim kusura bakma izinli sanıyordum şimdi orjinalini yüklemek istedim indirdim jafı ayarlıyamadım bi tarif etsen kolay gele.

Eyvallah, kısaca jaf ayarları buradaki gibi olacak: (video bana ait ama başka bir yazılımdan, fakat ayarlar aynıdır)

elkusta

elkusta

Üye
Eyvallah, kısaca jaf ayarları buradaki gibi olacak: (video bana ait ama başka bir yazılımdan, fakat ayarlar aynıdır)

teşekkür ederim. kolay gele

dert91

Üye
tşkler

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkadaşlar.:oke:

recepkoyuncu

Üye
5800 red telefonda kurulurmu bu

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
5800 red telefonda kurulurmu bu

Tabiki kurulur. JAF'tan C03 siyah olarak seçseniz dahi, yazılımın içerisinde orj. sound waves temaların hepsi bulunmakta. :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Emulatör Dosyaları olmayanlar için, Win7 ve diğer emulatör dosyalarının linki başlığa eklendi :oke:

omer9035

Üye
emeğinize sağlık güzel olmuş fakat ram 65 te olmasına rağmen çok hızlı bulmadım menü geçişleri falan bir de ev ekranları açık olduğundan sanırım müzik sesini telefonun tuşuyla açık kapatamıyorum sadece dokunmatik ekrandan bunun bir yolu varsa yardımcı olurmusunuz

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
emeğinize sağlık güzel olmuş fakat ram 65 te olmasına rağmen çok hızlı bulmadım menü geçişleri falan bir de ev ekranları açık olduğundan sanırım müzik sesini telefonun tuşuyla açık kapatamıyorum sadece dokunmatik ekrandan bunun bir yolu varsa yardımcı olurmusunuz

Yayına verdiğim sürüm, bir öncekinden biraz daha yavaşlatılmış versiyon. Başlığı okuduysanız rev.2 de sistem cache'ini düşürdüm. Ne me lazım, artırdık ama ilerleyen zamanlarda sıkışıklık falan olur diye. Normaldeki v52'den pencere kapanış açılışları daha hızlı. O da ayrı bir ayar zaten. Öyle gelmişse öyledir size göre, zevkler renkler tartışılmaz, saygı duyarım. :oke:

v52'de müzik sesi telefon kilitliyken ses tuşlarından açılıp kapanmaz. Sanırım önceden c6 mod falan kullanıyordunuz? Bu benim ne de yazılımın bir özelliği. Bu konuda nokia'ya teşekkürleri iletmek gerek :box

Yazılımda gömülü olan dzmusic uygulamasını kullanarak telefon kilitliyken yeşil, kırmızı ve menü tuşlarını kullanarak ileri, geri, durdur oynat yapabilirsiniz.

omer9035

Üye
Yayına verdiğim sürüm, bir öncekinden biraz daha yavaşlatılmış versiyon. Başlığı okuduysanız rev.2 de sistem cache'ini düşürdüm. Ne me lazım, artırdık ama ilerleyen zamanlarda sıkışıklık falan olur diye. Normaldeki v52'den pencere kapanış açılışları daha hızlı. O da ayrı bir ayar zaten. Öyle gelmişse öyledir size göre, zevkler renkler tartışılmaz, saygı duyarım. :oke:

v52'de müzik sesi telefon kilitliyken ses tuşlarından açılıp kapanmaz. Sanırım önceden c6 mod falan kullanıyordunuz? Bu benim ne de yazılımın bir özelliği. Bu konuda nokia'ya teşekkürleri iletmek gerek :box

Yazılımda gömülü olan dzmusic uygulamasını kullanarak telefon kilitliyken yeşil, kırmızı ve menü tuşlarını kullanarak ileri, geri, durdur oynat yapabilirsiniz.

teşekkür ederim hemen döndünüz ses olayı hakkında kilitliyken değil normal müzik dinlerken kilit açıkken ses tuşları kullanılmıyordu ama benimle alakalıymış hallettim :oke:

jayjay16

jayjay16

Üye
Teşekkürler Dostum Gerçekten Güzel Bi CFW

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
milestone

milestone

Üye
Güzel çalışma ellerine sağlık,, bence tek kötü yanı cfw ş.i.f.r.e.sini de download etmek :sarıl: ....

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi
Güzel çalışma ellerine sağlık,, bence tek kötü yanı cfw ş.i.f.r.e.sini de download etmek :sarıl: ....

Bu konu için çok üzgünüm. Kendi aramızda paylaştığımız bir yazılımdı. Tamamen güvenlik amaçlıydı. Gerisini yazmaya lüzum yok. Bilen biliyor zaten :oke:

İyi günlerde kullanın :evet:

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
selamün aleyküm side kardeşim, burada da yayınlamışsın hayırlı olsun, ilk mesajı burada da yakalayamadım =)

sideffect333

sideffect333

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt