Optimus l5 e612 root problemi

Sponsorlu Bağlantılar

darklordswillrule

Üye
    Konu Sahibi
Optimus l5 e612 root problemi
Merhabalar.arkadaşlar daha önce de konular açmıştım telefonumdan gayet memnunum.Fakat telefonu bir türlü root yapamadım.İnternetten onca yöntem denedim,geçerli bir tanesini bulamadım.Root yapsam çok daha rahat çalışacak telefon gereksiz uygulamalar kalkacak biliyorum fakat bunu bir türlü beceremedim.Sizlerden ricam KESİN çalışan bir root eklentisi varsa paylaşır mısınız?

falconn00

falconn00

Üye
Galaxy Ace olsa anlardımda root yapmaktan :) Ace değil Telefona kaç defa rom root vs. attım :)

darklordswillrule

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace olsa anlardımda root yapmaktan :) Ace değil Telefona kaç defa rom root vs. attım :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
şunu tüm söylediklerini yaparak hallettim fakat sonunda android core hatası veriyor.ve mecburen recovery moddan wipe atarak eski haline döndürüyorum aleti :(

darklordswillrule

Üye
    Konu Sahibi
koca forumda kimse bilmiyor mu ya=(

falconn00

falconn00

Üye
koca forumda kimse bilmiyor mu ya=(
Çok üzgünüm :( :(
Ama sabırlı ol... Eğer hayır,bilmiyorum vs... yorumlar almak istemiyorsan bekliyeceksiniz :) Lütfen yanlış anlama iyiliğin için söylüyorum... :)
Konunu güncelle eğer nasıl yapacam dersen :
Cevapla Yerine sadece :
''Güncel'' yaz
Ama sabırlı ol... Eğer hayır,bilmiyorum vs... yorumlar almak istemiyorsan bekliyeceksin :) Lütfen yanlış anlama iyiliğin için söylüyorum... :)
Cevapla Yerine sadece :
''Güncel'' yaz
Şu konuya bak istersen belki çözersin ... :)
https://www.maxicep.com/forum/konu/lg-optimus-l5-e612-root-islemi.748181/
Yorumları okumadan yapma... tavsiyemdir...

Son düzenleme:

darklordswillrule

Üye
    Konu Sahibi
Ama sabırlı ol... Eğer hayır,bilmiyorum vs... yorumlar almak istemiyorsan bekliyeceksiniz :) Lütfen yanlış anlama iyiliğin için söylüyorum... :)
Cevapla Yerine sadece :
''Güncel'' yaz

Şu konuya bak istersen belki çözersin ... :)
https://www.maxicep.com/forum/konu/lg-optimus-l5-e612-root-islemi.748181/
Yorumları okumadan yapma... tavsiyemdir...
yok dostum yanlis niye anliyim verdiğin linki de önceden denemiştim o da olmuyor anlayamiyorum bir türlü telefonun rootu neden bulunmaz herkes telefonunu rootluyor

Üst Alt