LG Optimus 3D Hakkında Görüşlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafa45336

mustafa45336

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus 3D Hakkında Görüşlerim
Telefon alma konusunda bir konu açmıştım. Nexus, HTC EVO ve LG Optimus 3D mi? Diye ve sonuç olarak LG optimus 3D'yi aldım. Dün itibariyle telefon elime geçti. İlk açıp hemen İMEİ kaydına ve ölü pixel var mı diye baktım ve sonuçlar temizdi. 12 Saat şarj süresinden sonra telefonu bayağı kurcaladım. Ve o kadar kurcalamaya oyun oynamaya rağmen telefon şarjı 12 saat civarında gitti. Tabi aşırı bir kullanma söz konusu şarjının rahatlıkla 1 gün gidebileceği kanaatindeyim. 1 gün normal bir şarj ömrü ve uzatıla da bilir. Telefonun hızı gayet iyi menüler arasında geçişler gerçekten çok hoşuma gitti yağ gibi gidiyor resmen. Dokunmatik gerçekten güzel dokunmadan otomatik hareket ediyor sanki makine. Hız konusunda telefonla gelen oyunlar var bunları bir açtım ve oynadım Aspalt 6'yı denedim NOVA'yı denedim ve ufacık bir kasma dahi yok hissetmedim. Çift çekirdekli bir işlemcinin hakkını güzelce vermiş bir telefon bence. 3D özelliğine gelicek olursak gerçekten mükemmel. 3D menüsü var zaten kendine özel ve çektiğiniz fotoğraflar 3D özelliğini gerçekten veriyor. 3D'ye ve ekrandaki netliğe hayran kaldım. Zaten 3D olarak çekmediğiniz video, resimleri 3D tuşuna basarak 3D olarak görüntüleye biliyorsunuz. Gözleri biraz yorduğu doğru ancak, 3D'yi izlediğim her cihaz gözlerimi yordu gözlüklü daha önce çok kullandım ama onlarda yoruyor. Bunu normal olarak karşılıyorum. 3D'yi gözlüksüz izlemek büyük bir nimet. Cihaza android güncellemeri vs. çok çok geç geldiği doğru, ama LG telefonunu en stabil şekilde sunuyor ufak güncellemelerle hata olmadan ve hataları kaldırarak. Yüzeysel bir güncellemeyi şahsen ben istemem. Cihaz verdiğiniz para ile orantılı olarak çok iyi. Daha pahalı cihazlarla karşılaştırdığınızda özellikleri onlardan bile iyi. İçim şuan çok rahat ve ufacık bir pişmanlık yok içimde. Cihazdan çok memnunum inşallah ileride de böyle olur. Cihaz hakkında görüşlerim bunlar. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. 3D gereksiz bir özellik değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz dendiği gibi. Kimisi oyun oynamayı sever. Kimisi de oyun oynamaktansa 3D video, film veya resim bakmayı tercih eder, ancak bu cihazda 3D bir özellik değil bir ekstra çünkü zaten hızı ve oyun performansı küçümsenecek gibi değil. :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
hayırlı olsun.

R.A.M

R.A.M

Üye
Hayırlı olsun.

- - - Eklendi - - -

asphalt 6, nova flan vız gelir daha yukarılara çık :)

mustafa45336

mustafa45336

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun.

- - - Eklendi - - -

asphalt 6, nova flan vız gelir daha yukarılara çık :)

Sağolun teşekkür ederim. :) Pazar günü inşallah oyunların daha üstüne de çıkıcam :)

saruman_me

saruman_me

Üye
hayırlı olsun güzel bir cihaz almışsın..:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt