Opera mini temasi

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
Ya hocam bu tema geri geldi güzel de şöyle bi sorun var , konuların ilk mesajları tam okunmuyor yazılar birbirine karışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Ekran görüntüsü verir misiniz Nokia 603 de mi bu şekilde?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Bu arada bu Opera Mini Sorunlarından dolayı gidip ucuz bir akıllı telefon aldım, Maxicepin normal sürümde harcadığı kota: 30 dakikada 24MB... Tapatalk sevmesem de mecbur artık...

Ozan

Ozan

Admin
Emin misiniz hocam? Ben de hala ilk mesajlar kaymış bir şekilde görünüyor. Acaba sorun benim telefonda filan mı? :s
Tamamen yenile yapar mısınız ve önbelleği temizleyin, sorun devam ederse tekrar bakayım.

• Beğen
Tepkiler: salock
emin dayı

emin dayı

Üye
sayın admin foruma nokia c6dan girdiğim zaman konuların yazıları karma karışık oluyor bi ilgilenirseniz

Ozan

Ozan

Admin
sayın admin foruma nokia c6dan girdiğim zaman konuların yazıları karma karışık oluyor bi ilgilenirseniz
Tekrar kontrol eder misiniz umarım sorun düzelmiştir.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
emin dayı

emin dayı

Üye
ilginiz için sağolun sayın admin epeybi düzeldi yaklaşık 5 karekter kayması var oda bizi bozmaz:):-):):) bu bile yeterli :):)

Ozan

Ozan

Admin
ilginiz için sağolun sayın admin epeybi düzeldi yaklaşık 5 karekter kayması var oda bizi bozmaz:):-):):) bu bile yeterli :):)
Yeni son ekran görüntüsünü atarsanız ona da bir bakayım onu da düzeltelim.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
emin dayı

emin dayı

Üye
buda son hali

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
buda son hali
Bu, sonradan @Ozan abinin düzeltip de sen buna şükrediyorsan gerçekten helal olsun sana kardeş :D Ne sabır varmış sen de :gul:

emin dayı

emin dayı

Üye
şimdi tamam işlem sayın admin:):):):)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve Ozan