Opera mini temasi

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini temasi
Opera mini temasi geri gelse olmazmi? Opera kullaniyorum cok yavas karisik iyi degil ya siteden sogudum.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, asigsasi ve cihanata_1

Ozan

Ozan

Admin
Tapatalk üzerinden kullanabiliyor musunuz telefonunuz ne bilmiyorum ancak Opera Mini konusunda hala talep olduğunu gördüğümüz için ne yapabiliriz ayrı bir çalışma yapacağız. Opera mini, sitenin asıl fonksiyonlarını onbinlerce insan için kısabilecek yapıda veya ona özel temada da cache gibi bazı özelliklerden fedakarlık yapmak zorundayız ancak bunlar da siteyi hızlandıran şeyler. Teknik olarak açıklaması bu, ancak ne yapabiliriz bu konu üzerinde çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', Marco Laren, asigsasi ve 1 kişi daha
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
bence de geri gelmeli

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
emin dayı

emin dayı

Üye
opera teması geri yüklenirse iyi olur en azından şeçenekli olsada olur

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bende destekliyorum mobil opera mini java teması olmadan kullanışlığı çok berbat. Yöneticilerimizin ilgi ve alakasından dolayı da teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL ve asigsasi
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Geri İstiyoruz

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Site düzgün açılmıyor eski Nokia telefonlarda, 6 browserden sadece 1-i normal, o da PC gibi giriyor diye kullanışsız, kota bitiriyor, temalar özelliği çok önemli şahsen benim için.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve asigsasi
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
opera mini teması geri gelse iyi olur bencede telefondan opera tarayıcı ile girince rahat edemiyorum bir türlü

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve Murat Alper
Ozan

Ozan

Admin
Sadece "Opera Mini" tarayıcıdan giren kullanıcılar için eski bilinen "Opera Mini" Temamız devrededir. Genel birtakım sorunları çöze çöze ilerleyeceğiz ancak çok fazla düzenleme ve müdehalede bulunamıyoruz çünkü sitenin büyük çoğunluğu, opera mini nin desteklemediği script kütüphanelerinden oluşuyor. Geri bildirimlerinizi bu konudan yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', Mesut Aktaş, zekoş ve 3 diğerleri
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Opera Teması Geri Döndü TEŞEKKÜRLER MAXİCEP AİLESİ

• Beğen
Tepkiler: furyzer0, Ozan ve cihanata_1
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler ilgi ve alakanızdan dolayı

süperdodocuk

Üye
hll özlemiştim opera mini temasını yenisi kötüydü mobil için ne bildirimlere giriyor ne başka birşeye

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Nasıl Geçiliyor Ben Geçme Butonu Göremedim :allalla:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Nasıl Geçiliyor Ben Geçme Butonu Göremedim :allalla:
Opera Mini'den girdiğin zaman user agente göre otomatik Opera Mini temasına yönlendiriyor Opera Mini tema da en altta masaüstü sürüme geçme bağlantısı var ve Opera mini den masaüstü sürüme geçildiğinde en altta dil seçiminin yanında Opera Mini tema ya Geç bağlantısı gözüküyor ama siteye giriş yapıldığında temalar arası geçişte sorun yaşanıyor düzeltildi mi Bilmem:)

Son düzenleme:

AktivasyoneL

Üye
diğer tarayıcılardan da opera mını surum olarak gosterılebılmelı

Ozan

Ozan

Admin
Opera Mini'den girdiğin zaman user agente göre otomatik Opera Mini temasına yönlendiriyor Opera Mini tema da en altta masaüstü sürüme geçme bağlantısı var ve Opera mini den masaüstü sürüme geçildiğinde en altta dil seçiminin yanında Opera Mini tema ya Geç bağlantısı gözüküyor amq siteye giriş yapıldığında temalar arası geçişte sorun yaşanıyor düzeltildi mi Bilmem:)
Düzeltilecek en kısa zamanda.
diğer tarayıcılardan da opera mını surum olarak gosterılebılmelı
Buna neden ihtiyacınız olabilir ? Telefonunuza bakarsak LENOVO A7000-A gibi bir cep telefonuna sahipsiniz, bu telefonla opera mini sürümden girerek inanılmaz bir performans ve kullanışlılık kaybı yaşarsınız boş yere. Normal mobil sürümümüz zaten gerekli optimizasyonlar yapılmış ve masaüstü sürümdeki tüm özelliklere sahip bir yapıda. Özellikle son teknoloji mobil akıllı cihazlarda hiçbir olumsuzluk yok.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve cihanata_1

AktivasyoneL

Üye
B
Düzeltilecek en kısa zamanda.

Buna neden ihtiyacınız olabilir ? Telefonunuza bakarsak LENOVO A7000-A gibi bir cep telefonuna sahipsiniz, bu telefonla opera mini sürümden girerek inanılmaz bir performans ve kullanışlılık kaybı yaşarsınız boş yere. Normal mobil sürümümüz zaten gerekli optimizasyonlar yapılmış ve masaüstü sürümdeki tüm özelliklere sahip bir yapıda. Özellikle son teknoloji mobil akıllı cihazlarda hiçbir olumsuzluk yok.
Bunu bilmiyordum bak :)

salock

salock

Üye
Ya hocam bu tema geri geldi güzel de şöyle bi sorun var , konuların ilk mesajları tam okunmuyor yazılar birbirine karışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim