OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

witch1641

Üye
Merhaba
Öncelikle bu yazı için çok teşekküre ederim ama benm sertifikam üç günden fazla olduğu halde "being produced" diyordu. bende sildim acaba 3D puzzle block budge oyununu sertifikalı olarak bulabileceğim bir link var mı yada sertifika da ne hata yapmış olabilirim? Telefonum nokia 500 Belle kullanıyorum..
Teşekkürler..

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Merhaba
Öncelikle bu yazı için çok teşekküre ederim ama benm sertifikam üç günden fazla olduğu halde "being produced" diyordu. bende sildim acaba 3D puzzle block budge oyununu sertifikalı olarak bulabileceğim bir link var mı yada sertifika da ne hata yapmış olabilirim? Telefonum nokia 500 Belle kullanıyorum..
Teşekkürler..

Opda artık sertifika vermiyor. Sertifika hatası veren uygulamaları rahat bir şekilde yükleyebilmek için Telefonunu hackleyebilirsin.

Şu iki konunun birinden Hackleyebilirsin

Tüm symbian cıhazları 3 dk da hackleme 2012) sertifika derdine son )

www.maxicep.com/symbian-s60v3-deste...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

gkns

Üye
bir haftadır beklıyorum hiç bişe yok... yardım:vur

ANKARALI96

Üye
2 gündür veremedi gitti bi sertifikayı kaç yılda verir acaba bilgisi olan varmı

TEZCAN35

Üye
hoca sertifikaya kac para ödüyoruz opda ya......

- - - Eklendi - - -

20 euro diyo orda o kadar para mı ödücez oraya kalsın beeee.........

orhansu.1991

orhansu.1991

Üye
3 GÜNGÜR BEKLİYOZ YOK ORTADA BİŞEY:hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
3 GÜNGÜR BEKLİYOZ YOK ORTADA BİŞEY:hmmm

Forumda birçok hack konusu var, telefonunu hackle sertifika sorununu unut.
Hem beklemekten, hem sağa sola ımeı yapıştırmaktan kurtulursun.

Ayrıca 3 gün değil 3 Ay beklesen gelmez. Opda da sertifika paralı...

dj_citax

Üye
arkadaslar bnm program onceden calısıyordu simdi sistem hatası verip duruyor :S aynı programı tekrar almanın yolu nedir ?=?

ılMJlı

Üye
bunu satın mı alıyoruz?

TEZCAN35

Üye
hoca artık bu site paralı yapıyor sertifikayı 3.5 dolar istiyor eskisi gibi degil artık yani ücretsiz degil artık baska sertifika veren site varmı üzretsiz .......

bortecinem

Üye
Ben sertifika almıştım ama o programı ve sertifika dosyalarını kaybettim. Onları tekrar indirebilir miyim siteden?

lotus35

Üye
Opda certifika vermiyon e63 hacklemek yalan oldu sanırım varmı bu teli certifika almadan hackleyebilen

- - - Eklendi - - -

Opda certifika vermiyon e63 hacklemek yalan oldu sanırım varmı bu teli certifika almadan hackleyebilen

xyorgunx

Üye
kardesım opdadan sertifika mı aldım fakat bunu telefona nasıl alıcam. bu sertıfıkayla ılqılı pek bılqım yokda .. anlattıklarının uzerınden qıderek sertıfıka aldım emeqın ıcınde cok teşekkurler

Emirhan5898

Emirhan5898

Üye
Sağol kardeşim bekliyorum sertifikayı:oke:,cepten lisanslamanın linkini atabilirmisin?

tilki andrey

Üye
serfikayı nasıl alabilirim

ferhatkolak

Üye
4 gün oldu hala ''Being Produced''

bensahindemirezen

bensahindemirezen

Üye
Merhaba Verdiğiniz siteye kayıt olamıyorum eror veriyor sebebi ne olabilir acaba lütfen cevabınızı bekliyorum...???

turan61_425

Üye
Valla ben kaydoldum şimdi beklemeye geçtim bakalm vermez heralde hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: bensahindemirezen
bensahindemirezen

bensahindemirezen

Üye
Kardeşim Maxicep sitesinden bu programı ara ve daha rahat hackle telefonunu ben hackledim ve gayet memnunum hadi kolay gele ;)

"UMU Nokia Hack"

işte bu programı kur.
Valla ben kaydoldum şimdi beklemeye geçtim bakalm vermez heralde hayırlısı

3333333333333333333333333

Kardeşim Maxicep sitesinden bu programı ara ve daha rahat hackle telefonunu ben hackledim ve gayet memnunum hadi kolay gele ;)

"UMU Nokia Hack"

işte bu programı kur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt