OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sehzade

Üye
eline saglık

rasim26

Üye
Adımları aynen yaptım ama .cer Dosyası cıkmadı ben de :hmmm

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür eden herkese(Rica Ederim):oke:

berkkaralar

Üye
şimdi .cer dosyası hazır olana kadar bilgisayar açıkmı kalacak anlamadım ben, sorum hakkında bilgi verirmisin bana...

--------------- Ekleme ---------------

şu "Os 9.xx" olayına bi türlü alışamadım yaa, n70 6630 çok rahattı dimi :aha:, bu arada telefonum n80 diğer tüm konuları (hellocarbide, secman vs...) denedim olmadı, sanırım bitek n80 yararlanamıyor bundan :ağlarım:

Atacan-

Atacan-

Üye
Lisans olayı kabul oldukdan sonra..lisanssız programı lisanslamak için önceden telefonumuza formatmı atmak gerekiyor_? Yoksa format atmadan bu uyulamaları hapmaya hazırmıyız_???

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
şimdi .cer dosyası hazır olana kadar bilgisayar açıkmı kalacak anlamadım ben, sorum hakkında bilgi verirmisin bana...

şu "Os 9.xx" olayına bi türlü alışamadım yaa, n70 6630 çok rahattı dimi :aha:, bu arada telefonum n80 diğer tüm konuları (hellocarbide, secman vs...) denedim olmadı, sanırım bitek n80 yararlanamıyor bundan :ağlarım:

Eed bu lisans olayı sadece güvenlik amaçlı konuldu.İlk soruna geçecek olursak bilgisayar açık kalmasına gerek yok ertesi gün bak hazır oldumu olmadımı die:oke:

Lisans olayı kabul oldukdan sonra..lisanssız programı lisanslamak için önceden telefonumuza formatmı atmak gerekiyor_? Yoksa format atmadan bu uyulamaları yapmaya hazırmıyız_???

formata gerek yok yapmaya hazırsın :oke:

Atacan-

Atacan-

Üye
Eed bu lisans olayı sadece güvenlik amaçlı konuldu.İlk soruna geçecek olursak bilgisayar açık kalmasına gerek yok ertesi gün bak hazır oldumu olmadımı die:oke:

formata gerek yok yapmaya hazırsın :oke:

Sağolasın şimdi opdanın onayını beklemek kaldı..
O kadar konu başlığı araştırdım en açık seninkisi Eline sağlık..

emirocan

Üye
Abi bu çin sitesi bizim ime leri çalıyor olmasın :)

YILDIRIMO

Üye
aynen yaptım en sonunda sign yazısıda çıktı ama programı yükleycnce sertifaka hatası hata kodu :2153775105 dio :(

PriveT

PriveT

Üye
Emegine saglik

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Eline sağlık kardeşim üye olma işlemini yaptım bakalım sertifika ne zman gelecek bekliyorum ...

kardeşim bi soru soracam bu sertifikayı bir kere alman yeterli değilmi yoksa her signed yapabilmek için sertifikamı almak zorundayız ?

ozcemoz

Üye
bi kere alman yeter li 3 senelik cer dosyalari var indiriyorsun ordan

thayfuns

Üye
teşekkür ederim kardeşim denedim bekliyorum :D hani 3 gün sürebilirdi ya :D

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Edenlere.Rica Ederim Yardımcı Olabildiysek Ne Mutlu

• Beğen
Tepkiler: diaablo
mardok

mardok

Üye
kardeş mükemmle anlatmışşsın çok teşekkür ederim

ere2008

Üye
kardeş ben bu dosyaları telefonun içine mi atacam

acilen cevap yazarsan iyi olur

Anwers

Anwers

Üye
emegine yuregine saglik kardes.... denedikten sonra yorum yazarim cok cok tesekkurler....

osimal

Üye
teşekkürler dostum aylardır dert olan sertifika sorununu bu yolla çözmüş oldum

altese

Üye
Kardeşim,çok sağol sertifikamızı aldık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt