OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serselner_

Üye
ellerine sağlı verdiğin bilgiler için ben 1. n79 cihazıma sertifika alıp kullandım ve nokia maps 3.01 imzaladım. 2. n79 cihazıma ve n 85 cihazıma sertifika aldım ama cer ve dosyaları ile bir türlü nokia maps 3.01 i imzalayıp cihazlara kuramadım . Opda nın sitesinden mobile free signer programını telefonuma indirdim İlk başta telefona kurulmadı ama tarihi geri alarak telefona kurdum aynı zamanda cer ve dosyalarını da indirdim telefona sonra free signer programını çalıştırarak nokia maps 3.01 i imzalayıp telefonda çalıştırdım bilginiz olsun

iZMiRLy5800

iZMiRLy5800

Üye
Site Sorun veriyor Şans Bize Denk geLdi :)

tanjantx

tanjantx

Üye
sağol hocam kayıt olduk bakalım hayırlısı olsun inşalah güvenlidir imei falan verdik beklemedeyiz

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
BURADA TAKILIP KALDIM burada normal yazısını nasıl getirteceğim beklemem mi gerek yoksa BİRŞEYLERMİ YAPMAMIZ GEREKEİYOR........
OPTA.NET.CN den Sertifika Alma Anlatım

İlk Önce Kayıt İçin Linke Tıklayın

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BURADA TAKILIP KALDIM burada normal yazısını nasıl getirteceğim beklemem mi gerek yoksa BİRŞEYLERMİ YAPMAMIZ GEREKEİYOR........

:hmmmSertifikamı Aldım Peki Nasıl Kullanabilirim??

Bilgisayarda Lisanslama

*Linke Tıklayıp SignSISTool.zip Dosyasını indirin
*Sağ Tıklayıp "Klasöre Çıkart
SignSISTool/" a tıklayın (Winrar ın Yüklü Olması Gerekli)

SignTool programını açın

Cepte Lisanslamayı Anlatmıyorum Zaten Sitede Mevcut

:bye2:BAŞARAMADIYSANIN ŞÜPHE DUYARIM.ÖM ATIN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM:hmmm

Anlatım Tamamen Şahsıma Aittir ve MaxiCep e Özeldir

:bye2:JRValantin - DrBrain:bye2:

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam ben sertifiksyı aldım ancak cer ve dosyalarını bilgisayara kaydetmediğim için bir gün sonra kullanıcı adımı girip baktığımda o sayfa artık açılmıyor ne yapacağız

--------------- Ekleme ---------------

hocam ben tekrar uye oldum en son adımı uyguladım sis ve cer dosyalarını yukledim fakat programı sertifikilamadı

hseyn1995

Üye
dün akşam yapdım bugun sabah sertifika hazır :) tesekkurler.

is_90

Üye
selamün aleyküm. üstad 1 saat oldu cer dosyası için hala indiriliyor diyor ve henüz başlamadı bile. daha çok beklemem gerekiyormu

abi kaç saattir başlıyor gösteriyor ümidi keseyimmi

abi online da sertifika yapıyormuş site ordan hallettim cer dosyasınıda sonra indiririm artık. emeğine sağlık paylaşım çok güzell

tanjantx

tanjantx

Üye
bu başlığı açmışsınız sorularımıza cevap verirmisiniz rica etsem

karasu54

karasu54

Üye
tşkkürler

safak1903

safak1903

Üye
öncelikle güzel paylaşım için tesekküerLer...bn hack yaptım ama hard format atmak zorunda kaldım. şimdi hack yapamıyorum. ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim. şimdiden tesekkür ederim..:oke:

fnldstntn

Üye
Teşekkürler

greeenhouse

greeenhouse

Üye
dün kaydoldum bugün aldım sertifikayı bahsettiğin yolları adım adım izledim arada bi,r zorlansamda başardım......sana sonsuz teşekkür ederim telefonuma lazım olan tüm programları tek tek indiriyorum şu an en küçük bir problem yaşamıyoryorum herşey için teşekkürler

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam benim ki neden olmuyor yardımcı olurmusun açmışsın başlığı hiç ilgilenmiyorsun .

mkizilkan

Üye
kardeş signtool da ilk adımda signsis.exe yazan signtooldan mı cıkıyor ?

tamam gördüm emeğine sağlık.

Atacan-

Atacan-

Üye
Herkese selam
Yaklaşık 1.5 ay önce sertifikalandırdım 5800 Telefonumu...Bütün dosyaları indirip neredeyse sertifika hatası veren her programı sertifikalandırıp kullanmaya başladım...Bugün itibariyle her programı deniyorum önceden sertifikalandırdım programları ARTIK sertifikalandırmıyor...Opda sitesine giriş yapayım dedim girdim ama Önceden indirmiş olduğum ne cer ne dosyası var ımei numaram ve tel modelim kayıtlı olduğum yerden silinmiş...Benim yaşadığım olayı yaşayan başka kimse varmı bilmiyorum ve ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum Kolay gelsin..

abuzercik

abuzercik

Üye
tteşekkürlerrrr

_KiRa_

Üye
Upload işlemi çok uzun sürüyor hep böylemi olur yad abenmi tanlış yapdım Signing yaptım ve dosyayı seçtim uploada başladıı

nAlertMe Beta 4 ve HandWave Beta 2 ( En Yeni Sürüm ) symbian v5 OS9.x programını sertifikalayamdm yardım edin

esperento

Üye
yaw bende bu sıteye uye oldum sertıfıka ıstedım her sey normal tamamda .cer ve . dosyalarını ındırmek ıcın ustune tıkladıgımda kredi kartı bilgileri ıstıyor bunlar ıcın paramı oduycez :SSS

neyse onları yuklemeden sıteden dırek onlıne işlem yapıp sis dosyalarımı sertıfıkalandırıyorum

cokyasar44

cokyasar44

Üye
hocam allah senden razı olsun çok büyük bir işimi hallettin.Gönülden teşekkürler...

mad_1

mad_1

Üye
ben başaramadım benden şüphe et :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt