önemli bilgilendirme sizler için...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NOKİA_N95_8GB

NOKİA_N95_8GB

Üye
    Konu Sahibi
önemli bilgilendirme sizler için...!
selam arkadaşlar öncelikle her türk vatandaşı gibi bende bir ürünün üst modeli çıktı ise muhakkak iyidir alınır zihniyeti ile güzelim n95 8gb tımı satıp yerine n96 16gb cihazını aldım VE İNANIN öyle pişmanımki n96 kamerası berbat yemin ediyorum belki abartıyorsun diyeceksin lakiin öyle değil kamerası n95 in yarısı bile etmiyor buyrun aşağıda 5mp gece modu odaklanmış örnek resminide çektim sizlere.Ve yarın iilk işim gidip n95 8gb alacağım ve n96 nın hızıda berbat en son güncellemeyi yaptım ilkine göre daha iyi ama yine çok çok çok yavaş size bir arkadaş bir dost bir kardeş tavsiyesi ben yandım siz yanmayın sakın ola n96 almayın sakın...şimdi sizlerden ricam yarın n95 8gb alacağım ilk cihazım çok güzel foto cekiyordu sattığım n95 im süperdi.şimdi yarın n95 8gb alacağım ama nasıl olsun arkadasında maddein neresi yazsın vs gibi bir takım bilgiler verirseniz çok ama çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekür ediyorum.

Uploaded with

celibar

celibar

Üye
bi ara n96 alsammı diyordum, fakat biraz araştırma yapınca kullanıcı yorumları olumsuz olunca vazgeçtim.telefon almadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okumakta fayda var.

NOKİA_N95_8GB

NOKİA_N95_8GB

Üye
    Konu Sahibi
bi ara n96 alsammı diyordum, fakat biraz araştırma yapınca kullanıcı yorumları olumsuz olunca vazgeçtim.telefon almadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okumakta fayda var.
evet kesinlikle katılıyorum size bugün n95 8gb alacağım sizce nasıl olsun maddein nersi yazsın arkasında hangi sürüm olsun_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt