N96 16gb kamera sorunu lütfen yardım edin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NOKİA_N95_8GB

NOKİA_N95_8GB

Üye
    Konu Sahibi
N96 16gb kamera sorunu lütfen yardım edin...
Selam arkdaşlar daha yeni aldığım n96 16 gb orjinal cihazım fotoğraf cekiyor iyi ama inanın çok berbat bir resim çekiyor bakın altını ciziyorum ürün orjinal dir kesinlikle cin malı değil demek istediğim 5 mp göre çok kötü çekiyor abuk subuk arkadaşların 2 mpx bile kat kat daha iyi çekim yapıyor ve bir arakdaşım ile cihazları kıyasladım herşeyi bire bir aynı bütün ayarları fakat kameranın deklanşör tuşuna yarım basıp odaklama yaptığımda kameranın lensi hiç ama hiç kareket etmiyor ama o arkadaşımın cihazı hareket ediyordu içindeki lensi yani auto focus yapıyor benimkinde hiç mi hiç olmuyor yardım edermisiniz sorun nedir bu aradada hard format attım versiyon güncelledim kamera yine aynı çok iğrenç...işin ilginc yanı cihaz tertemiz yani hiç kullanılmadı ben şahidim akrabanın telefonu genelde evde bırakıyordu kullanamıyordu çok özellik var diye cizik bile yok...kutusunda verdii

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar hiçmi bilen bilgisi olan kimse yook?

--------------- Ekleme ---------------

arkdaşlar yokmu yardımcı olabilecek birisi

58lanet65

58lanet65

Üye
kardes yıldız kare 7370kareyle formatla menuyu ezbelıp sonra foto ayarlarına gir sonra orda ayar var0.3 ten 5.00 mp ye kadar onu ayarla sonra bazı ayarları yap sonra olu yomu bi baq oqe :oke:

mertkan027

Üye
arkadasim benim n96 da orjinal bende kamerayi hic tanimiyordu yani kamera cekmiyordu ben yeni nokai programi yükledim düzeldi yani ben bilgisayara bagladim yeni nokai n96 programi yükledim düzeldi simdi cok güzel cekiyor kamerayi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt