Duyuruyu Kapat

Ölüm Döşeğinde "UFO" İtirafı

 • 5 Temmuz 2008
 • 25649 Okunma
 • 27 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.

  O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu "kazada" ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti.

  O zamanlar UFO iddialarını yalanlayan Haut, mektubunda üs komutanı Albay William Blanchard’ın kendisini 84. no’lu hangara götürdüğünü, 5 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde, yumurta şeklindeki metalik uzay mekiği ile 120 cm boyunda, büyük kafalı iki uzaylı cesetini gösterdiğini yazdı. Haut, yufka kadar ince olmasına rağmen demirden daha sert duran malzemenin dünya dışından geldiğine emin olduklarını söyledi.

  Haut, mekikten elde edilen üstün teknoloji sayesinde gece görüş gözlükleri, lazer, entegre çip, casus uçak, Kevlar tipi kurşun geçirmez malzeme gibi ürünlerin geliştirildiğini iddia etti. Roswell UFO’suyla ilgili iddialar şimdiye kadar hep reddedilmişti.

  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Roswell UFO Olayı Nedir?

  Roswell UFO vakası, 1947 Temmuz ayında ABD'nin New Mexico eyaletinin Roswell şehrinde meydana geldiği iddia edilen olaydır..

  8 Temmuz 1947 yılında New Mexico eyaletinin Roswell kasabası yakınlarında, ABD'nin Idaho Eyaleti'nde orman servisi için kurtarış pilotluğu yapan Kenneth Arnold'un, 25 Haziran'da kayıp bir uçağı Washington'daki Cascade Dağları üzerinde aramaya çıkışının ve tahminlere göre, 4000 m. yükseklikte saatte 1200 mil hızla giden dokuz tane disk şeklinde uçan daireler gördüğünü iddia edişinin iki hafta sonrasında bir " fincan tabağının" ele geçirildiği duyuldu.
  Ancak ertesi gün ABD Ordusu bu haberi yalanlayarak bunun bir araştırma balonu olduğunu iddia etti.

  27 Myıs 1995 Cuma günü Londra Müzesi'nde bir basın toplantısı yapan İngiliz TV yapımcısı Ray Santili elinde 16 mm'lik 14 bobinden oluşan ve ABD Ordu istihbarat birimlerine ait olduğunu açıkladığı filmleri kamuoyuna sundu. Kaza sonrasıyla ilgili görüntüleri ve bazı dünya dışı ya da insan olmayan canlılara yapılan otopsi sahnelerini içeriyordu. Film 82 yaşındaki ordu fotoğrafçısı Jack Barnett'ın özel arşivine aitti. Temmuz 1947'deki Roswell UFO kazası sırasında çekilmişti ve Barnett bir kopyasını da kendisine saklamıştı. İşte bu beklenmedik olay konunun önemini daha da artırdı.


  Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD&#8217;nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.
  O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu "kazada" ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti..

   


  Yazan: Mustafa Furkan
  -YARINIYOK- bunu beğendi.
 2. Çok ilginç bir olay hakikaten. Aslında inanılıcak kadar mantıklı ama ne biliyim hiç dini kaynaklarda net bir göstergesi yok uzaylıların. ama üstü kapalı veya geniş bir açıklama var misal bazı ayetlerde alemler diye geçer. buda gayet geniş bir tabir insanda merak uyandırıyor.

  Karşı gelip dururlarsa heh varmış derim:)
   
 3. inanmıyorum bunlara :@
   
 4. buna benzer bir filim vardı. Dünyada teknolojinin nasıl böyle hızla gelişmeye başladığını anlatıyordu. uzaylılar araba kılığında geliyordu vs. bi ara internete okumuştum aynı şey rusya askeri üssünün yakılarına düşmüştü gene rusya gizli tutuyrdu bir asker itaatsizlik yapıp açıklamıştı onda askeriye öldürmüştü vs. bizimde sadece köylüer görüyor :D
   
 5. ilginç
   
 6. tuhaf
   
 7. :ss :ss
   

 8. Evet kimimize göre saçma kimimize göre de gerçekten var dediğimiz UFO Ları GördükLerini İddia EdenLerin Sayısı Hiç Hafife aLınmayacak Kadar Çok.. A.B.D.'de ki "RosweLL oLayı" nın da Gerçekten oLduğu KanıtLandı.. Yukarıdaki Resimdeki Yaratık BiLdiğim KadarıyLa Şimdi Müzede SergiLeniyor.. Ve Otopsi Videosunu İzLeme Şansını YakaLadım.. Zaten YuKarıdaki Görüntü de Otopsi BaşLamazdan Önce ÇekiLmiş.. (Videoyu Yakında Maxicep'de YayınLayacam İnşaLLah) ŞöyLe Diyeyim Ben.. Dünyada iLk "HayaLet Uçağı" Kim Yaptı? A.B.D. DeğiL mi? Radara YakaLanmıyor Çünkü özeL Bir eLementLe KapLanıyor Uçak.. iLginç oLan ise bu eLement Dünyada BuLunmuyor.. ;)
   
 9. herifler ölürken bile diğer ülkelere nasıl zarar veririz nasıl kaos olur diye düşünmüşler ya :sahan2:
  inanmıyorum onlara
   
 10. ilginçmiş olay hakikaten ben inanmıyorum ama dediğiniz gibi görenlerin sayısı azımsayacak kdr deil ben nsl inanmıyorum bence havada görülen şeyler doğru ama bunların uzaylı olduğu konusunda inanmıyorum Amerika İngiltere vs gibi ülkelere ait olduğunu gizlendiğini değişik nedenler bilinmeyen şeyler için kullanıldığını düşünüyorum bazende insanlar tarafından görülüyor işte birde şu neden var her seferinde görüldüğü vs si iddia edilmesine rağmen Amerika olayı yalanlıyor bence bu işn içinde kesinlike parmağı var Amerikanın
   
 11. Zaten bu kadar büyük bir evrende yalnız başına olduğunu düşünmek biraz bencillik olur. Mutlaka birileri var, ama herhalde insanların halini bildikleri için hiç muhatap olmuyorlar :D:D:D
   

 12. haklısın bak o da olabilir :D
   
 13. filmini izlemiştim ben milliyet vermişti filmin adıda roswell dı
   


 14. HakLısın :oke:
   


 15. yaniiii.......
   
 16. Tuhaf bişey bende pek inanmıyorum ama ilgimi çekiyor.
   
 17. değişik bi şey ben pek inanmıyorum
   
 18. şu ufo düşe düşe abd üssüne mi düşmüş ne olurdu Türkiyeye düşseydi
   
 19. :karisti::zzz::sirit::cnfsd::kro2::smdance::grrr::siniro_O:gun1:
   
 20. ilginç
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Ölüm Döşeğinde İtirafı
  Gürcü müzisyen Antalya'da kaldığı otelde öldü Haber Köşesi 7 Eylül 2017
  Bursa'da katliam gibi kaza: 7 ölü Haber Köşesi 7 Eylül 2017
  Genç hemşire camdan düşüp öldü Haber Köşesi 6 Eylül 2017
  Minik Irmak'ın Katili, Cinayeti Müge Anlı'nın Programında İtiraf Etti Haber Köşesi 21 Ekim 2016
  Müjdat Gezen, Tarık Akan'ın ölüm nedenini açıkladı Haber Köşesi 16 Eylül 2016
Yüklüyor...
19/09/2017 - 16:44