Uzaylıların Varlığı Kabul Edildi !

 • 28 Ağustos 2014
 • 1714 Okunma
 • 39 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Uzaylıların varlığından korkar mısınız ?
  Uzaylılara inanmayanlarda , inananlarda var. Ben inanıyorum koskoca evrende tek başımıza değiliz ?
  FBI da uzaylılar var diyor ! Uzaylılar FBI raporlarında !
  FBI raporu 'Uzaylılar var. UFO kazası gerçek' dedi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >
  FBI raporu 'Uzaylılar var. UFO kazası gerçek' dedi.

  FBI raporunda 'uzaylılar'
  FBI’ın hazırladığı raporda, 60 yıl önce ABD’ye bir uçan daire düştüğü ve üç cesedin bulunduğu ileri sürüldü.

  Varlığı yıllardır tartışılan ve ABD makamlarının resmi olarak doğrulamadığı “uzaylılar” tartışmasının cevabı 61 yıl sonra geldi. Yayınlanan FBI raporlarında düşen UFO’nun boyutu, insan benzeri uzaylıların giydiği kıyafetler açıkça tanımlanıyor.

  İnsanoğlunun en çok merak ettiği konuların başında gelen uzaylılar ilk defa resmi olarak doğrulandı. Federal Araştırma Bürosu (FBI) 1950’de, ABD’ye düşen bir uzay mekiği hakkında hazırlanan özel raporunu önceki gün yayınladı. New Mexico’da düştüğü iddia edilen fakat yıllardır varlığı reddedilen uçan daire hakkında yayınlanan raporda, uzaylıların boyu, mekiğin şekli ve boyutu gibi en ince detaylara yer veriliyor. İsmi açıklanmayan bir kaynak tarafından verilen bilgiler doğrultusunda Washington’da, gizli ajan olarak görev yapan Guy Hottel’in hazırladığı raporda “New Mexico’da üç uzay mekiği ele geçirildi” açıklaması yapıldı.

  90 santimetre boyundalar
  Bugüne kadar 1 milyondan fazla görüntülenen ve Roswell kazasına ait bilgiler içerdiği öne sürülen iki sayfalık belge, 63 yıl öncesine ait.Modern çağın en büyük gizemlerinden biri olan UFO’lar, FBI arşivinin de en merak edilen dosyalarını temsil ediyor. Bunun en büyük örneği, 22 Mart 1950 tarihine ait bir UFO belgesi.

  Washington D.C’deki FBI merkezinde 63 yıl önce görevli olan Guy Hottel tarafından hazırlanan belge, dönemin FBI Direktörü J. Edgar Hoover’a sunulmak için hazırlanmış.

  Son iki yılda bir milyondan fazla görüntülenen “Flying Saucers, Information Concerning” adlı belge, New Mexico eyaletinde bulunduğu belirtilen ‘belirlenemeyen uçan daireler’den bahsediyor (UFO terimi 1952’de kullanılmaya başlandı).
  Hottel, New Mexico’da üç tane uçan daire bulunduğunu, her birinin disk şeklinde ve ortalarının yükselti halinde olduğunu belirtti. Cisimlerin çapı ise yaklaşık 15 metreydi. Her bir uçan dairenin içinde, boyları yaklaşık 90 santimetre uzunluğunda, son derece iyi dokunmuş metalik giysiler giyen üç Dünya dışı varlık bulunuyordu.

  ROSWELL KAZASI MI?Belgenin devamında, uzaylıların test pilotlarının giydiğine benzeyen, siyah tulumlara konulduğunu belirtti.


  Adı karalanarak kapatılan bir muhbire göre, uçan daireler, New Mexico eyaletinde ordunun kurduğu çok güçlü bir radar tarafından tespit edildi. Bilgilere göre, radar, uçan dairelerin kontrol mekanizmasına müdahale edebiliyordu.
  Belgede, bu noktadan sonra, olay hakkında daha fazla değerlendirme yapılmadığı ifade ediliyor.Discovery News’e konuşan UFO araştırmacısı Nick Pope, 63 yıl önce kaleme alınan belgenin, ‘UFO’ların varlığını kanıtlayan en büyük delil olabileceğini’ belirtti. UFO Magazine ve UFO Hunters programının sunucusu Bill Birnes ise bildirinin ‘Roswell kazasının büyük bir delili olduğunu’ ifade etti.Haziran-Temmuz 1947’de New Mexico’nun Roswell kasabasında gerçekleştiği düşünülen UFO kazasında, Dünya dışı çok sayıda varlığın ele geçirildiği, aralarından hayatta kalan bir tanesinin de 51. Bölge olarak bilinen gizli uzay üssüne götürüldüğü öne sürülmüştü.


  “UFO VARLIĞINI KANITLAMIYOR”
  Her ne kadar UFO teorisyenleri bildirinin büyük bir delil olduğunu düşünse de, FBI böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.


  Gizli bir belge sınıfında olmayan ve 1970’lerden bu yana kamuoyuna açık olan belgenin ‘Roswell kazası’ olarak tarihe geçen olaya değinmediğine dikkat çeken FBI, belgede adı gizlenen muhbirin, aslında başka bir olaydan bahsetmiş olabileceğini ifade etti.
  Bu olay, Roswell’den bir yıl sonra, New Mexico’nun Aztec kasabasında yaşanan sahte UFO vakası olabilir. Aztec UFO kazasında, Silas Newton adlı kişi sahte bir kaza senaryosu hazırlamış, New Mexico’lu doktor ve UFO araştırmacı David Thomas bu sahtekarlığı ortaya çıkarmıştı. Sahtekarlığının ortaya çıkmasının ardından Newton, tutuklanarak hapse gönderildi.


  ABD’de UFO gözlemlerinin doruğa çıktığı 1940-1960’lı yıllara ait olan bildiri, hangi olaya değindiğini saklasa da, günümüze birçok tartışmaya kaynak olacağı kesin gibi.


  Peki siz uzaylılara inanıyormusunuz ?
  Not : Konu zaman zaman benim anlatımımla oluşturulan bir derlemedir.
   


  Yazan: Serhan
  iPad ile gönderdi
  ___kaptan___ ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
 2. :hmmm ben uzaylıların varlığına inanıyorum fakat Rusyanında bu tarz oyunları yok değil. Ayrıca 90cm çok küçük :) Bu ufo düştükten sonra bu adamların hükümeti hiç mi acaba bunlara noldu dememiş?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Bessonnitsa ve Serhan bunu beğendi.
 3. yok uzaylı felan varsa da şuan rastlaşmamız imkansız
   
  Serhan bunu beğendi.
 4. Bence varda gerekli zamanı bekliyorlar gelmeleri için hem koskoca evrende yalnız olmayız hemde bilgiler , FBI yalan mı söyleyecek :hmmm
   
  iPad ile gönderdi
 5. Belkide 2 3 uzaylı çocuk babasının karne hediyesi olan ufoyla seyehat ederken dünyaya yemek molası için inecekti :D
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Dede ve Serhan bunu beğendi.
 6. Gerekli hangi zamanı bence bu bir tezgah derin hizmetler dünyayı önceden bu tarz hikayelere hazırlıyorlar.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Serhan bunu beğendi.
 7. ya arkadaşlar tamam güneş bile milyarlarca ışık yılı fakat özel teleskop vs şeylerle çok yakından incelene biliyo öyle olsa bu teleskoplarla ufoları veya uzay araçları herneyse görüntülenmez miydi uzayda belki canlı vardır fakat insan gibi düşünen vs yoktur
   
  B.A.R.O.N ve Serhan bunu beğendi.
 8. Amerika ne zaman doğru söylemiş ki :D
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Bessonnitsa, Serhan ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
 9. Hep Amerika'nın oyunları bunlar :D
   
  iPad ile gönderdi
  Dede bunu beğendi.
 10. Bencede uzaylilar var. sonucta koskaca evren, bir suru Galaxy var. yalnız degiliz bu evrende.
   
  Samsung Tablet ile gönderdi
  Serhan bunu beğendi.
 11. hepimiz uzaylıyız sonuçta:D
   
  CaptainPrice. bunu beğendi.
 12. Ama isin ilginc i 60 yil olmus :)[DOUBLEPOST=1409220349,1409220279][/DOUBLEPOST]Ve simdi sonuc alınıyor.
   
  Samsung Tablet ile gönderdi
  aLoNeAnqe bunu beğendi.
 13. SHS

  SHS
  bişey kanıtlamaz bu bence yok, görmedim sonuçta

  rusyada uzaylı çıkmıştı da sonra tavuk olduğu anlaşılmıştı :ehe
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 14. demiştim siz yalnız değiliz diye :D aha FBI da onaylamış :sirit: :kıskıs: ama görmek lazım akşam yemeğine falan buyursalar fena olmaz yani :) iki kelam edersek inanırım :) :bilmm
   
  B.A.R.O.N ve Serhan bunu beğendi.
 15. Olsa nolur olmasa nolur

  Belki bizim gibi başka bir gezegende yaşayan insanlar vardır. Onlara da Allah tarafından kutsal kitap gönderilmiştir..
   
  B.A.R.O.N, ___kaptan___ ve Serhan bunu beğendi.
 16. yoktur olsa kuranda yazar
   
  Serhan bunu beğendi.
 17. Allahın vardır bir bildiği ? Belki şu an bizi hiç ilgilendirmeyen bir meseledir. Eğer yazsaydı ülkeler arası savaş yetmezmiş gibi gezegenler arası bir savaşta çıkabilirdi. Hayırlısı böyledir belki. Neden Cinler, şeytan, melekler var çünkü bizi doğrudan etkileyen şeyler. Çok derin bir konu Allah ve yaratılış..
   
  Dede, Serhan ve aLoNeAnqe bunu beğendi.
 18. doğru aciz kalırız bu noktada
   
  YaşlıTaşCocuk54 ve Serhan bunu beğendi.
 19. Ben uzayliyim dunyadan geliyom:)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 20. Benim sahsi fikrim uzaylilarin var oldugu seklindedir.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  YaşlıTaşCocuk54 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 07:51