Official Microsoft Windows Live Messenger v1.5(2304) S60v3 SymbianOS9.x Signed - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ozdemir10

Üye
teşekkür ederim ellerin dert görmesin...

ceskin

Üye
yukledım.fakat uygulamalarda gozukmuyor.kapatıp actım gene yok.ne yapabılırım.i8510

cemali74

cemali74

Üye
5800 e yükledim sorunsuz yüklendi ama açmak isteyince makinayares atıyor, bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dnzdnz123

dnzdnz123

Üye
e51 fp1 mi oluyo??

Dee_Mask

Üye
Sertifika hatası ve yetkilendirme başarısız diyor neden acaba

35fatih

Üye
ben yüklemeye çalışıyorum yükleniyor der demez yüklendi diyor ama uuygulama gözükmüyor yani yüklemiyor yardım edin arkadaşlar. samsung i8510 a yüklemeye çalışıyorum.

bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
e 72 kurdum 30 gun onceden haber verılecektır kabul ettım sonra oturum acmaya calısırken

messenger su anda hızmet dısı lutfen daha sonra tekrar deneyiniz diye hata verdı, ne yaptıysam duzelmedı, nokıa ınternet support package dıye bırsey var onu yuklemeye calısınca zaten dırek bu dahılı bılesen dıyor, fakat bazı arkadaslar e72 sorunsuz calısıyor yazmıslar, ılgıncıme gıttı e 72 ler farklı farklı demekki, bu hataya cozum bulan varsa ve paylasırsa sevınırım, cok ugrastım ama nafıle. halada ugrasmaya devam edıyorum

petrucci82

petrucci82

Üye
e 63 olmadı zaten listede yoktu ama e71 e benziyceğini düşündüm işletim sisteminin

deschain

Üye
e72ye yükledim bende de "messenger şuanda çevrimdışı daha sonra tekrar deneyin" uyarısı çıktı ve düzelmedi bir türlü.yardım edebilecek olan var mı?

anaconda_0055

anaconda_0055

Üye
ya bu sürekli kontör yiyor acsamda acmasada szde varmı bole bişi ?

agah1860

Üye
Tesekkürler:elınıze saglık

juzly

Üye
e71 de calısır mı.

ceranapo

Üye
çok iyi n79 çalışıyor..thanks

elif3438

Üye
ben yükledim ama galiba 30 günlük:hmmm

candostumm

Üye
cok tesekkurler ellerinize yureginize saglik,,,

ulkum73

Üye
n85e yukledım lıstenızde var lakin desteklenmeyen dosya bıcımı dıyor.cepten indırıp yukledım acaba pcde acıp damı atmalıyım makınaya

onder31

Üye
malesef sybian 9.3 FP2 Nokia E5-00 da dosya bozuk hatası veriyor...........

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
güzel program eline saglık

Üst Alt