OEM uygulama kilidi kırma ve yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bende de yüklenmiyor uygulama pc ye, dosyalar eksik diyor :ah

yeminli06

yeminli06

Üye
Yav 1 haftadır uğraşıyorum yapamadım yapabilen birisi bilgisayarıma bağlanıp yapabilir mi çıldırcam :off:

acoustic

acoustic

Üye
Nesini yapamıyorsun ki aslında çok basit yeterki sertifikayı yükle gerisi çok kolay

yeminli06

yeminli06

Üye
Ne biliyim hiç bişey anlamadım olmuyor biri bi yardım etsin

- - - Eklendi - - -

Sorun şu aslında ben bilgisayarımın ipsini öğrenemiyorum cmd kısmına gelince press any to contunied diye bir şey var ben cmd yi açınca ıpconfıg yazamıyorum 1 tuşa basınca kapanıyor :/

serinaga

serinaga

Üye
Nesini yapamıyorsun ki aslında çok basit yeterki sertifikayı yükle gerisi çok kolay

Hocam merhaba, Dosyayı indirdik, PC'ye Nokia Portal WPF adında bir uygulama kuruldu, uygulamayı çalıştırdık, ilgili seçenekleri yaptıktan sonra install fiddler2'yi kurduk, ve uygulamayı açıp video'da belirttiği gibi ayarları değiştirdik. Buraya kadar tamam ... Bundan sonrası nasıl olacak onu anlamaya çalışıyorum. Sanırım telefonu Wi-Fi ile bağlıyoruz, oradaki ip ve port numarasını telin proxy açtıktan sonra apn olarak giriyoruz, ilgili adrese gidip sertifikayı telefonumuza kuruyoruz, mağazayı açıp kurmak istediğimiz ilgili uygulamayı buluyoruz, yüklemeden once telden wifi proxy kapatıyoruz ve uygulamayı yüklüyoruz mu ???

acoustic

acoustic

Üye
Hocam merhaba, Dosyayı indirdik, PC'ye Nokia Portal WPF adında bir uygulama kuruldu, uygulamayı çalıştırdık, ilgili seçenekleri yaptıktan sonra install fiddler2'yi kurduk, ve uygulamayı açıp video'da belirttiği gibi ayarları değiştirdik. Buraya kadar tamam ... Bundan sonrası nasıl olacak onu anlamaya çalışıyorum. Sanırım telefonu Wi-Fi ile bağlıyoruz, oradaki ip ve port numarasını telin proxy açtıktan sonra apn olarak giriyoruz, ilgili adrese gidip sertifikayı telefonumuza kuruyoruz, mağazayı açıp kurmak istediğimiz ilgili uygulamayı buluyoruz, yüklemeden once telden wifi proxy kapatıyoruz ve uygulamayı yüklüyoruz mu ???

Tam manasıyla doğru bir tek eksik sertifikayı yüklemeyi unutmayın o kadar ben bir çok uygulama yükledim kolay ve pratik

- - - Eklendi - - -

Ne biliyim hiç bişey anlamadım olmuyor biri bi yardım etsin

- - - Eklendi - - -

Sorun şu aslında ben bilgisayarımın ipsini öğrenemiyorum cmd kısmına gelince press any to contunied diye bir şey var ben cmd yi açınca ıpconfıg yazamıyorum 1 tuşa basınca kapanıyor :/

bu programda bilgisayar ip ihtiyacın yok program seni sırayla yönlendiriyor

blackcemre

Üye
link kırık

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Ben anlatımı yapmak istiyorum buyrun:

1.Which apps do you install? Sorusuna hangi firmanın uygulamasını yüklemek istiyorsanız onu seçin.

2.What is your phone company? telefonunuzun markasını seçin

3.Install fiddler 2 deyin kurun programı

4.Launcher fiddler 2 ye tıklayın ardınndan watch videoya tıklayarak adamın dediklerinin aynısını fiddler 2 programına yapın. Yani adamın yaptığı ayarları yapın anlattığı.

5.Ayarlardan wifiye girin ordan hangi ağa bağlıysanız onun üstüne tıklayın ve proxyi aktifleştirin.

6.Sunucu/Url ye 192.168.2.210 yazın Bağlantı Noktasına 8888 yazın ve en alttan okey tik işaretine basın.

7.İnter Explorer açın ve yazın ve sayfaya gidin karşınıza çıkan ekranda açmak için dokuna tıklayın ve sertifikayı yükleyin

8. Appstore a girin istediğiniz firmanın adını arama bölümüne yazın mesela htcninkini arıyorsanız htc yazın arayın.

9. İstediğiniz uygulamaya girin ve windows tuşuna basın ordan wifiye girip ayarlardan proxy devredışı bırakın yine alttan çarpı işaretine tıklayın.

10. Tekrar appstorea dönün ordan yükleye tıklayın ve yüklensin hepsi bukadar.

İyi günlerde kullanın htcnin uygulamaları lumia 920 desteklemiyor haberiniz olsun.

Serhanas35

Üye
app folderi yüklemek istiyom ama nasıl yüklüycem bide bunu yapıınca brişck ihtimali ve garantiden çıkmaz demi ?=

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
app folderi yüklemek istiyom ama nasıl yüklüycem bide bunu yapıınca brişck ihtimali ve garantiden çıkmaz demi ?=

hic bir şey olmaz. Sadece magazanin kimlik cihaz id ve microsoft hesabi kontrol sistemini kandiriyorsun.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
9. adım başarısız ne yapmam lazım ?

Rainesto

Rainesto

Üye
Telefonu garanti dışı bırakır mı

barisberkkk

Üye
Link kırık, yeniler misiniz

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ykd96

ykd96

Üye
şuan çalışıyormu @papakudioflu

StRonK

StRonK

Üye
Bu yöntem hala işe yarıyor mu ?

Üst Alt