Galaxy S7 Edge Nougat'dan Marshmallow'a geri dönme imkanım var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Nougat'dan Marshmallow'a geri dönme imkanım var mı?
Merhabalar, cihazım henüz 1 haftalık. Altıktan sonra güncelleme geldi ve bunu hiç beğenmedim, telefonu kullanma hevesim kalmadı. Acaba marshmallow'a geri dönüş mümkün mü? Yardımcı olursanız çok memnun olurum...

xmustx

xmustx

Üye
Cep telefonunuza yazılım yükletmeniz gerekir.lütfen riske girmeyin..

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Merhabalar, cihazım henüz 1 haftalık. Altıktan sonra güncelleme geldi ve bunu hiç beğenmedim, telefonu kullanma hevesim kalmadı. Acaba marshmallow'a geri dönüş mümkün mü? Yardımcı olursanız çok memnun olurum...
Cihaz markanız nedir ?

wrongroad

Üye
Gelişmiş seçeneklerden oem kilidini ve usb hata ayıklamayı aç istediğin sürümü yükle. Ama versiyon düşürme durumunda knox sayacı ne olur bilemem.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Böyle Bir seyi normal yollardan yapamazsınız. ayrıca tavsiye de etmiyorum. Her yeni Android sürümü daha iyidir. gerek Güvenlik açığı olsun Gerek Performans olarak her zaman En yenisi iyidir :oke:

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Odin den rom flashlama ile olur mu bilmiyorum sürüm düşürme kısmını görmedim hiç

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz markanız nedir ?
Galaxy S7 Edge
Yorumlarınız için teşekkürler, fakat hiç kullanamıyorum. Alışabilecek miyim emin de değilim :) şarj meselesi de sıkıntı. Bekleme de iken kendi kendine şarj tüketiyor. Oysaki fabrika ayarlarına sıfırladım, bataryayı sıfırlayıp şarj ettim ama nafile.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Galaxy S7 Edge
Yorumlarınız için teşekkürler, fakat hiç kullanamıyorum. Alışabilecek miyim emin de değilim :) şarj meselesi de sıkıntı. Bekleme de iken kendi kendine şarj tüketiyor. Oysaki fabrika ayarlarına sıfırladım, bataryayı sıfırlayıp şarj ettim ama nafile.
Sammobile 'dan model kodu ile aratıp tür csc kodlu firmware i indirin odin ile flashlayın bir şey olmaz

• Beğen
Tepkiler: MrBekir
turancen

turancen

Üye
Odin ile istediğin sürüme dönebilirsin, o kadar abartmayın arkadaşlar, her haliyle orjinal kalacaktır yine.
Tabi odin ile yüklemeden önce gelişmiş ayarlardan oem kilidini açmayı unutma, aksi halde yüklemez.

• Beğen
Tepkiler: Burhannilufer ve MrBekir
MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizi yapacağım, son olarakta güncelleme uyarılarını kapabilecek miyim acaba? İkide bir güncelleme mevcut diyecek mi :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Dediklerinizi yapacağım, son olarakta güncelleme uyarılarını kapabilecek miyim acaba? İkide bir güncelleme mevcut diyecek mi :)
Ayarlardan otomatik güncelleme kısmını kapatırsan uyarı vermez ama bunu int kapalı iken yap yoksa kontrol eder ve uyarı verir

• Beğen
Tepkiler: MrBekir
MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim sağolasın.

06Nurettin

Üye
ben s7 edge ye oreo yükledim sonra 7.0 dönüş yaptım ancak ne yaptımsa 6.0 a dönemedim yüklemede hep FAİL hatası veriyor..sanırım en son DRAG romundan daha aşağıya düşürülemiyor galiba..

Dereck

Dereck

Üye
genellikle invalid magic string hatası alırsınız sürüm düşürmeye çalıştığınızda. ama aşılabiliyor odinle istediğiniz sürüme dönebilirsiniz.

06Nurettin

Üye
genellikle invalid magic string hatası alırsınız sürüm düşürmeye çalıştığınızda. ama aşılabiliyor odinle istediğiniz sürüme dönebilirsiniz.
sanırım oreo dan sonra düşürülemiyor..zira 7.0 harici düşmüyor

Üst Alt