Tavsiye Note 3 mü iphone 5s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi

Dediğim gibi isteyen istediğini kullanır, kurar. Ayrıca android hakkında pek bir bilgin yok anlaşılan rom attıkça telefon yavaşlar gibi bir düşünceye sahip olduğuna göre...
Peki bu N9005 in fiyatı nedir?

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Aşağı yukarı aynıdır n9000 ile. En fazla 50-60 oynar gibi.
Türkiyede bulunmuyomus sanırım :/ teknosa, bimex, mediamarkt gibi yerlerde bulabilir miyim? Ztn telefonu da bu mağazalardan birinden alırım.

The Shadow

The Shadow

Üye
Türkiyede bulunmuyomus sanırım :/ teknosa, bimex, mediamarkt gibi yerlerde bulabilir miyim? Ztn telefonu da bu mağazalardan birinden alırım.
Ancak sanalpazar, sahibinden gibi yerlerden alabilirsin 0 getirenler var. Güven meselesi sana kalmış bişey tabii :)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
n9005 yurt dışından gelme olur. onun da imei pasaport sorununu halletsen dahi garantisi olmayacak.
alacaksan exynos'lu modeli alacaksın.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
n9000 mü exynos oluyo :/

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
bu 8 çekirdek li mi oluyo ? 1.9Ghz + 1.3 Ghz 4 çekirdek yazıyor.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Dilersen kernel flaşladıktan sonra synapse ile ayarlayabiliyosun hangi çekirdeğin hangi frekansta çalışacağını.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Dilersen kernel flaşladıktan sonra synapse ile ayarlayabiliyosun hangi çekirdeğin hangi frekansta çalışacağını.
Aynen şuan sayaç sıfırlama varken tadına bakmak lazım :D şarjdan baya tasarruf yaparım :D

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
fk555897

fk555897

Üye
Telefon kasmasın diyorsan iPhone 5S kesinlikle.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note 3 ne zaman kastı ki ?

iOS diye kusursuz demeyin. 5S kullanan bir arkadaşım gözümün önünde 20 saniyelik takılma yaşadı.

• Beğen
Tepkiler: xmustx, iphonedoocu, B.A.R.O.N ve 2 diğerleri
xmustx

xmustx

Üye
İphone 6 çıkar ve 1 yıl içinde güncelleme alan 5 ve 5 s ler kasmaya başlar ;) ben note 3 kullanıcısı olarak note 3 almanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
sadolayn

sadolayn

Üye
Iphone kullanmissin napacaksin note3 iphone 5s derim bende senin gibi ilk once note 3 aldim cok bilen arklar note3 u ovduler ophone almamis elkerine jb li 3 gun dayandim sattim iphone disinda tel kullanmam bence iphone tercih et

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Iphone kullanmissin napacaksin note3 iphone 5s derim bende senin gibi ilk once note 3 aldim cok bilen arklar note3 u ovduler ophone almamis elkerine jb li 3 gun dayandim sattim iphone disinda tel kullanmam bence iphone tercih et
Son 3 satırı daha açık yazarmsn anlaşılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve sadolayn
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 almaya karar verdim. O kadar kişi note 3 demişken tek bir kişinin sözüne bakmakda saçmalık olur gibi. Bu akşam hayırlısıyla alıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt