Tavsiye Note 3 mü iphone 5s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
S-pen için almıyorsun sanırım :hmmm
Hayır s-pen önemli değil benim için. S serilerinde sorun oluyomus sanırım bunu arkadastan duydum. Telefonda genelde oyun çok oynarım film izlerim müzik kalitesi güzel olmalı kamerası iyi olmalı hızlı olmalı en azından iphone kadar iyi olsun hız konusunda.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayır s-pen önemli değil benim için. S serilerinde sorun oluyomus sanırım bunu arkadastan duydum. Telefonda genelde oyun çok oynarım film izlerim müzik kalitesi güzel olmalı kamerası iyi olmalı hızlı olmalı en azından iphone kadar iyi olsun hız konusunda.
Kamera olarak S5 önde film ve oyundaysa 3gb ramle note 3 daha iyi fakat s5 inde işlemcisi daha güçlü. Son nesil işlemcilerin hepsi çok güçlüler yani çokta fark etmez ama 1 gb ram farkı fark eder. Müzik olarakta sanırım aynılar. S5 te suya dayanıklılık olması bjr avantaj. Note 3 ünde tasarımı ve s-pen i ayrıca 1 gb fazla ram olması s5 ten avantajlı özellikleri.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
S5'in pil performansı S4'den farksız. Kaldı ki S serisini düşünme bile sıkıntı yaşarsın illa ki.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
note 3, galaxy s5'den daha iyi bir telefon.
note 3'te 3gb ram var. işlemci olarak da note 3 çok geride değil
ancak ben kalp atış hızımı çok fazla ölçerim dersen o zaman s5 al :gul:

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve B.A.R.O.N
ANIL

ANIL

Admin
Acil bir durum yoksa Note 4 ve iPhone 6'yı beklemeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım note 3 alıcam :)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
kliksa'da 1650 TL ancak paralel ithalat

anıl'ın dediği gibi note 4'ü de bekleyebilrsin ama note 3 bence ideal bir telefon.
note 4'ün ekran boyutu aynı kalacak, ekran QHD olacak ama QHD bataryayı yemekten başka bir özelliği yok.
işlemci s805 olur ama muhtemelen türkiye'ye exynos'lu gelir. ram yine 3 gb olur.
sonuç olarak note 4 ile note 3 arasında öyle ahım şahım bir fark olmaz.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar birde note 3 kaç sene gider. Ben alıcaksam 3-4 sene kullanırım telefonu. Yani kasma fLan yapar mı ileriki zamanlarda.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Arkadaşlar birde note 3 kaç sene gider. Ben alıcaksam 3-4 sene kullanırım telefonu. Yani kasma fLan yapar mı ileriki zamanlarda.

2-2.5 sene güncelleme desteği alır. Kasma yapmaz, canın sıkılırsa rom atarsın garantisi bittikten sonra.

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
note 3 en fazla 1 - 1.5 sene daha güncelleme alır ama cihazın kamerası, bataryası, çözünürlüğü herşeyi iyi. ayrıca 3 gb ram var.
bu yüzden uzun süre kullanılabilir bir cihaz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 2 2012 de çıktı ve hala güncelleme alıyor. Note 3 te alır.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 ve mega 2 4.4 ile gelecek yani android L yi note 2 de alır.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kaynak yok. Gerçekler bunlar. İzle ve gör ;) Samsung fanlığını bi yere bırakıp gerçekleri görmeyi dene. Güncelleme desteğin bitince o samsung sever egonu görmeyi diiyorum :tebessüm:
Anlaşılan s3 teki gazını hala atamamışsın.

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt