Note 3 mü iphone 5s mi?

• 14 Ağustos 2014
  • 3523 Okunma
  • 113 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar benim için önemli olan nokta telefonun kasmaması. Çok oyun oynarım, internette gezerim vs.. Bu iki telefon arasında kaldım şuan elimde ip4 var telefon çok kasmaya başladı o yüzden satıp yeni bir telefon alıcam sizce hangisini almalıyım kafam çok karışık :/

Yazan: iphonedoocu
    iPhone ile gönderdi
  2. Note 3

iPhone ile gönderdi
    iphonedoocu bunu beğendi.
  3. Note 3 kasmaz zaten emin ol, Pil performansında Note 3 daha iyidir ayrıca s-pen özellikleri filan var iPhone 5S tadayamacağın pek cok şeyi Note3 de tadabilirsin zaten android farkı demek yetiyor kapana kısılmış bi işletim sistemine tablet dişinda pek gerek duymuyorum.

Ekran büyük olsun sarj uzun gitsin not felan alayim çizim yapayim dersen Note 3

Güncelleme desteği uzun olsun kesinlikle stabilite olarak sorun yaşamayim tüm uygulamalar ilk önce bana çıksın diyorsan iPhone 5S

ikiside süper cihaz :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Stabilite benim için önemli ama note 3 ün ekranı büyük ve bu sıralar büyük ekranlı telefonlar hoşuma gidiyor. Fakat androidin desteği az oluyor sürekli bir yeni telefon çıkarıyor ama ios da öyle bi sorun yok. Birde android bi süreden sonra kasıyormus iosta öyle birşey yok sanırım :/ birde şey var işlemci olsun ram olsun yani oyunlarda hangisi daha iyi performans gösterir? Videolara falan baktım da ikiside aynı gibi birşey anlamadım.

iPhone ile gönderdi
  5. Note 3 donanım olarak daha güçlü ama ios stabilitesi herkesin dilinde :) seçim senin

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Galaxy Note 3 al derim

7. Note 3 te hepsini yaparken çok daha zevk alacaksın.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Yaklaşık 8 9 ay note 3 kullanan biri olarak note 3ten memnunum acikcasi ama insan sıkılıyor androidten dedim ve gittim iphone 5s aldım . İkisininde stabilitesi aynı note 3 ile buyuk oyunlari en yuksek geafikleriyle oynadim banamisin demedi . Simdi iphone 5s kullaniyorum bu da iyi ama özgür bir işletim sistemi degil . Jb yaparak kisitlamalari azaltabilirsin ama yinede sen bilirsin benim tercihim NOTE 3 al

Mobil cihaz ile gönderdi
    iphonedoocu ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
  9. Note 3 :good:

iphonedoocu ve EmekHırsızı bunu beğendi.
  10. Ama biraz büyük bende note 2 var büyüklüğü yüzünden degistirmeyi dusunuyorum ama diyosun benim icin buyukluk farketmez al gitsin

iPhone ile gönderdi
  11. Note 3'den şaşma. Androidden iOS'a geçersen kendini hapishanede zannedersin zaten ;)

iphonedoocu, The Shadow ve nikenroll.kz bunu beğendi.
  12. Abi hakkatten ya hiç bişey yapamıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
    iphonedoocu ve EmekHırsızı bunu beğendi.
  13. Jailbreak yapınca da kasıyor diyorlar. Forever android :yuru

14. Daha önce android kullandım (ace 2) şuan ip4 kullanıyorum. İphonun stabilitesine alışmışken androide geçmek tuhaf olur mu diye korkuyorum :/

iPhone ile gönderdi
  15. Bende ace 2 den note 3 e geçtim şuan 7 ay oldu ve herhangi bir kasma yaşamadım. Ace 2 den sonra tüm androidlerin kastığını düşünmen normal :D Note 3 te kasma olmuyor

Mobil cihaz ile gönderdi
    iphonedoocu ve The Shadow bunu beğendi.
  16. ip4 ios7de pek stabil olduğu söylenemez. Samsung almanız hata olmuş zaten. Samsung sadece Note serisinde takdir ettiğim bir marka.

17. Aynen :ehe

18. Peki s5 ile note 3 ün arasında kalsanız ne dersiniz :/ samsung alıcam heralde.

iPhone ile gönderdi
  19. Note 3. 5,5S hep aynı rotayı izledi. Note3 çok rahat 2 sene daha revaçta olacak :oke:

20. S-pen için almıyorsun sanırım :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11/12/2018 - 05:01