Tavsiye Note 3 mü iphone 5s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hep öyle olur zaten :tebessüm: Egon bunu kabul edemediği için hemen s3 e sarıyorsun. Param olsa s3 kullanmam samsung da almam emin ol :oke:
Almasaydın aslanım gmd alaydın o zaman. Samsung kullanıp kullanmamk kişisel zevk meselesi ;) S3 e 4.4.2 gelseydi hepinizin nasıl öveceğinizi biliyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ayrıca note 3 beklenenin çok üstünde sattı buda güncelleme desteğinin iyi olacağı anlamına gelir ve ayrıca s5 özelliklerinin bir kısmını aldı demekki arka çıkılacak model. ;)

The Shadow

The Shadow

Üye
Almasaydın aslanım gmd alaydın o zaman. Samsung kullanıp kullanmamk kişisel zevk meselesi ;) S3 e 4.4.2 gelseydi hepinizin nasıl öveceğinizi biliyorum.
GMD s3 ten daha kötü bir telefon. Sırf güncelleme için daha dandik bir telefon alamam. Ben samsungu şimdiye kadar hiç övmedim başkalarıyla karıştırma beni.
Ayrıca note 3 beklenenin çok üstünde sattı buda güncelleme desteğinin iyi olacağı anlamına gelir ve ayrıca s5 özelliklerinin bir kısmını aldı demekki arka çıkılacak model. ;)
50 milyon satan s3 ü görüyosun. Eğer samsung satış rakamlarına göre güncelleme verseydi biz şu an 4.4.4 kullanıyor olurduk. S5 özelliklerini alma sebebi arka çıkılacak model olması değil note 3 ilk çıktığında arayüzünde fazla fark olmaması ;) Samsung hayrına vermiyor o güncellemeleri olmayan prestijini korumak için veriyor.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
GMD s3 ten daha kötü bir telefon. Sırf güncelleme için daha dandik bir telefon alamam. Ben samsungu şimdiye kadar hiç övmedim başkalarıyla karıştırma beni.

50 milyon satan s3 ü görüyosun. Eğer samsung satış rakamlarına göre güncelleme verseydi biz şu an 4.4.4 kullanıyor olurduk. S5 özelliklerini alma sebebi arka çıkılacak model olması değil note 3 ilk çıktığında arayüzünde fazla fark olmaması ;) Samsung hayrına vermiyor o güncellemeleri olmayan prestijini korumak için veriyor.
Sende haklısın. Note 3 2 yıl güncelleme alır sen takma kafana ;) 1.5 yıla hatırlatırım

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Samsung afedersiniz para olduğu yere arkasını dönmüyor. Sırf yeni model aldırmak için güncelleme vermiyorlar, bu noktada geliştiriciler devreye girip samsung denen kore bozuntusunu mağlup ediyorlar :box

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung afedersiniz para olduğu yere arkasını dönmüyor. Sırf yeni model aldırmak için güncelleme vermiyorlar, bu noktada geliştiriciler devreye girip samsung denen kore bozuntusunu mağlup ediyorlar :box

Her cihazın rom desteği var ayrıca ne güzel işte geliştiriciler kendilerini geliştiriyor :ehe

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Her cihazın rom desteği var ayrıca ne güzel işte geliştiriciler kendilerini geliştiriyor :ehe

:hmmm Note 3 N9005 almasını tavsiye ederim konu sahibi arkadaşa. Snapdragon kodları veriyor çünki

C-rom istiyorum ama :zzz:

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:ehe

Her cihazın rom desteği varmış ya ;) Bi de note 3 gibi amiral gemisi olmuş bir modelin bi de :kıskıs:
Sizin gibi rom hastaları işte yerlerinde duramıyor adamın zevki olmuş artık. Saat başı rom atıyor :ehe

ANIL

ANIL

Admin
Note 3'e destek devam edecektir. Konudan fazla uzaklaşmayalım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, B.A.R.O.N ve EmekHırsızı
The Shadow

The Shadow

Üye
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Samsung müşteri temsilcisi gibi yaptın açıklamayı üstad müşteri hizmetlerini aradım zannettim :ehe

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve The Shadow
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Yav bi sakin olun mesajlarınız silinecek.

Note3 iyi bir telefon kabul edelim. Ama samsung'da da keçi inadı var oda ayrı mesele. Donanımdan yana hiçbir sıkıntısı yok Note3ün. Yazılım konusunda ise güncelleme ile S5 arayüzüne geçerlerse hiçbi sorunu kalmaz ama konu Samsung ise güncelleme konusunda çok fazla bişey beklemeyin derim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonlara rom atmaya nasıl kıyıyosunuz :D telefon yavaşlamaya başlar rom attıkca. Sonucta 1,5 2 bin tl para veriyosunuz :D bu arada n9000 vs n9005 arasında fiyat vs özellik farkı var mı ?

AHKE

AHKE

Üye
note 3 ama bence note 4 bekle note 4 al

The Shadow

The Shadow

Üye
Bu telefonlara rom atmaya nasıl kıyıyosunuz :D telefon yavaşlamaya başlar rom attıkca. Sonucta 1,5 2 bin tl para veriyosunuz :D bu arada n9000 vs n9005 arasında fiyat vs özellik farkı var mı ?

Dediğim gibi isteyen istediğini kullanır, kurar. Ayrıca android hakkında pek bir bilgin yok anlaşılan rom attıkça telefon yavaşlar gibi bir düşünceye sahip olduğuna göre...

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt