Tavsiye Note 3 mü iphone 5s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 mü iphone 5s mi?
Arkadaşlar benim için önemli olan nokta telefonun kasmaması. Çok oyun oynarım, internette gezerim vs.. Bu iki telefon arasında kaldım şuan elimde ip4 var telefon çok kasmaya başladı o yüzden satıp yeni bir telefon alıcam sizce hangisini almalıyım kafam çok karışık :/

sacid589

sacid589

Üye
Note 3

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note 3 kasmaz zaten emin ol, Pil performansında Note 3 daha iyidir ayrıca s-pen özellikleri filan var iPhone 5S tadayamacağın pek cok şeyi Note3 de tadabilirsin zaten android farkı demek yetiyor kapana kısılmış bi işletim sistemine tablet dişinda pek gerek duymuyorum.

Ekran büyük olsun sarj uzun gitsin not felan alayim çizim yapayim dersen Note 3

Güncelleme desteği uzun olsun kesinlikle stabilite olarak sorun yaşamayim tüm uygulamalar ilk önce bana çıksın diyorsan iPhone 5S

ikiside süper cihaz :oke:

• Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Stabilite benim için önemli ama note 3 ün ekranı büyük ve bu sıralar büyük ekranlı telefonlar hoşuma gidiyor. Fakat androidin desteği az oluyor sürekli bir yeni telefon çıkarıyor ama ios da öyle bi sorun yok. Birde android bi süreden sonra kasıyormus iosta öyle birşey yok sanırım :/ birde şey var işlemci olsun ram olsun yani oyunlarda hangisi daha iyi performans gösterir? Videolara falan baktım da ikiside aynı gibi birşey anlamadım.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Note 3 donanım olarak daha güçlü ama ios stabilitesi herkesin dilinde :) seçim senin

• Beğen

Adalı_009

Üye
Galaxy Note 3 al derim

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 te hepsini yaparken çok daha zevk alacaksın.

• Beğen
nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Yaklaşık 8 9 ay note 3 kullanan biri olarak note 3ten memnunum acikcasi ama insan sıkılıyor androidten dedim ve gittim iphone 5s aldım . İkisininde stabilitesi aynı note 3 ile buyuk oyunlari en yuksek geafikleriyle oynadim banamisin demedi . Simdi iphone 5s kullaniyorum bu da iyi ama özgür bir işletim sistemi degil . Jb yaparak kisitlamalari azaltabilirsin ama yinede sen bilirsin benim tercihim NOTE 3 al

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve B.A.R.O.N
The Shadow

The Shadow

Üye
Note 3 :good:

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve EmekHırsızı
sacid589

sacid589

Üye
Ama biraz büyük bende note 2 var büyüklüğü yüzünden degistirmeyi dusunuyorum ama diyosun benim icin buyukluk farketmez al gitsin

• Beğen
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note 3'den şaşma. Androidden iOS'a geçersen kendini hapishanede zannedersin zaten ;)

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu, The Shadow ve nikenroll.kz
nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Abi hakkatten ya hiç bişey yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Jailbreak yapınca da kasıyor diyorlar. Forever android :yuru

• Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Note 3'den şaşma. Androidden iOS'a geçersen kendini hapishanede zannedersin zaten ;)
Daha önce android kullandım (ace 2) şuan ip4 kullanıyorum. İphonun stabilitesine alışmışken androide geçmek tuhaf olur mu diye korkuyorum :/

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Daha önce android kullandım (ace 2) şuan ip4 kullanıyorum. İphonun stabilitesine alışmışken androide geçmek tuhaf olur mu diye korkuyorum :/
Bende ace 2 den note 3 e geçtim şuan 7 ay oldu ve herhangi bir kasma yaşamadım. Ace 2 den sonra tüm androidlerin kastığını düşünmen normal :D Note 3 te kasma olmuyor

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve The Shadow
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye

ip4 ios7de pek stabil olduğu söylenemez. Samsung almanız hata olmuş zaten. Samsung sadece Note serisinde takdir ettiğim bir marka.

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Peki s5 ile note 3 ün arasında kalsanız ne dersiniz :/ samsung alıcam heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt