note 2 yada iphone 4s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxcepkoxx

xxcepkoxx

Üye
bak kardeşim bu samsungu yapan herifler enayi değil ki kaliteli bişeyi ucuza satsınlar en kesin sonuç şu gibi: pahalı olan kalitelidir...

tabi sen kaliteyi aramıyorsan şunları diye bilirim. oyun app dersen iphone neden? bak şimdi telefon apple nin donanımlar applenin işletim sistemi applenin ama android googlenin telefon samsungun. bu durumda iphone daha iyidir.

bu adamlar bu işin okulunu okumuş en ince ayrıntıya kadar bizim gelip şöyle boyle dememiz yorumdan oteye gitmes...

adamlar yaptığı urune gore fiyat yazar

sonuç olarak hangi teli alçağın sana bağlı ben kendim sorsam bu soruyu iphone derim

aleranol

aleranol

Üye
amerikaya para vermek mi? Kore'ye para vermek mi? kesinlikle kore. ip5 almamamdaki sebeplerden 1 tanesi buydu benim

pRime.

pRime.

Üye
amerikaya para vermek mi? Kore'ye para vermek mi? kesinlikle kore. ip5 almamamdaki sebeplerden 1 tanesi buydu benim
android kullandığın için google'a dolayısıyla amerika'ya da para vermiş oluyorsun.

aleranol

aleranol

Üye
android kullandığın için google'a dolayısıyla amerika'ya da para vermiş oluyorsun.

aslında dolayısıyla israile gidiyor. ancak apple verdiğim kadari değil. Aslında biraz gelisse Türk sektörü iyi olacak.

prodetör64

Üye
Note 2 daha ii de hay... gibi telefon onu nerene sokcan birde üstelik öğrenciysen.

tapatalk

tapatalk

Üye
LG ya da Samsung Tr ye fabrika kuracak deniyodu ne oldu o iş

PriZm

PriZm

Üye

Sahibinden.com sürüsüne ilan var boyutu yüzünden not2 satan :D

Almadan önce düşüneceklerdi onu.Ben büyük olduğunu bilerek aldım ve son derece memnunum.Bundan sonraki telefonumda en az 5.5" olacak

MrExpert

MrExpert

Üye

Almadan önce düşüneceklerdi onu.Ben büyük olduğunu bilerek aldım ve son derece memnunum.Bundan sonraki telefonumda en az 5.5" olacak

Muhtemelen alan kişilerde alışırım diye alıyordur ama herkez alışamıyor...

tapatalk

tapatalk

Üye
nawy ince görmüş alıntıda herkezin z sini S yapmış tuttum bu hareketi

crawM

crawM

Üye
    Konu Sahibi
Boyut önemli değilki oyun kaliteliği önemli olan

iPandemonium

iPandemonium

Üye
neye dayanarak hacı :apple: artısı ne :D
Farkımı ? Apple ürünleri kaliteli malzeme kullandığı vesağlam olduğu için kafaya atınca direk kafa gidiyor karşı tarafın,Samsung'u atınca plastik alaşımlı oldugu için telefon 5 parça oluyor fark bu :ehe

iPandemonium

iPandemonium

Üye

Dostum o videolara inanarak bana yorum atma ,her telefonun drop test aşaması tamamen düşme ,ve fırlatılma açısına bağlıdır bunu fizikçiler onaylıyor ,sen telefonu bilinir şekilde at ,sonra birşey olmasın s2 kral olsun sonra ,az fizik çalışda ,fizik kurallarını öğren :off:

PriZm

PriZm

Üye

Dostum o videolara inanarak bana yorum atma ,her telefonun drop test aşaması tamamen düşme ,ve fırlatılma açısına bağlıdır bunu fizikçiler onaylıyor ,sen telefonu bilinir şekilde at ,sonra birşey olmasın s2 kral olsun sonra ,az fizik çalışda ,fizik kurallarını öğren :off:

Drop testleri aynı açıda bırakılarak yapılıyor.Ki eşit ve adil olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt