note 2 yada iphone 4s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iPandemonium

iPandemonium

Üye

Drop testleri aynı açıda bırakılarak yapılıyor.Ki eşit ve adil olsun.
Drop testleri insan eli değmeyecek şekilde yapılıyor ,belli açılar hesaplanıp ona göre,o test aracından atılıyor ,1mm açıyı bile hesaplayarak ,o açılara göre yerleştirilip atılıyor,youtube'daki videoların çoğunda göremedim ben o drop testindeki hesaplamaları

tapatalk

tapatalk

Üye

Dostum o videolara inanarak bana yorum atma ,her telefonun drop test aşaması tamamen düşme ,ve fırlatılma açısına bağlıdır bunu fizikçiler onaylıyor ,sen telefonu bilinir şekilde at ,sonra birşey olmasın s2 kral olsun sonra ,az fizik çalışda ,fizik kurallarını öğren :off:

Ahahaha cam üst ü atiliyo direk buz oluyo kapak ustu atiliyo kapak kiriliyo yemisim acisini s2 yi ayni şekilde atiyolar onda fizik kur ali yok mu?. 5 nasil bilmem ama 4s o plastik kasanin yaninda eziliyo

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Ahahaha cam üst ü atiliyo direk buz oluyo kapak ustu atiliyo kapak kiriliyo yemisim acisini s2 yi ayni şekilde atiyolar onda fizik kur ali yok mu?. 5 nasil bilmem ama 4s o plastik kasanin yaninda eziliyo
Ya varya iyiki bi yorum yazim dedim ,kafasını kırar anlamında dedik ,sende nerden getirdin bu konuyu drop'a tamam apple karşıtısın samsung tarafısın bu kadar belli etmene gerek yok ,S2 De kral oldumu istediğin şimdi :oke:

tapatalk

tapatalk

Üye

Ya varya iyiki bi yorum yazim dedim ,kafasını kırar anlamında dedik ,sende nerden getirdin bu konuyu drop'a tamam apple karşıtısın samsung tarafısın bu kadar belli etmene gerek yok ,S2 De kral oldumu istediğin şimdi :oke:
bana bunu diyenin adı iPandemonium başka söze gerek yok
:bye2::bye2:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Umarım Konu sahibi arkadaşımız 11 sayfalık yorumlardan sonuç çıkarabilmiştir.:locked2: şimdiden hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt