note 2 yada iphone 4s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar ekran boyutu büyük ve HD ama Samsung ile Apple'ın güncellemesine bakarsak iPhone 4S daha iyi. 3-4 sene rahat oyunları da kaldırır.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bence sen bu videoyu izle fikrin değişer!! :D
link

fk555897

fk555897

Üye
Ekran ile ilgili konuşursak Retina ekran AMOLED ekrandan daha kalitelidir. Öncelikle siyah beyaz dengesi iyidir. Parlaklığı yarıya getirdiğinizde ekran resmen ekranda yansıma yapıyor.

MrExpert

MrExpert

Üye
@tapatalk

Bu linki incele Retina ekranın nasıl birşey olduğu hakkında bilgi sahibi olursun.

tapatalk

tapatalk

Üye
Hemen applein fanlar toplanmis 4s gormesek linkleri acicaz ha :D zarganadan link atmis ya la retina ekran zaten LCD ekran, ayrica oled ekran oluyordu o

Revolution X

Revolution X

Üye
4s al derim iOS'ta ki rahatlık hicbirinde yok android telefonlar 4-5 ay sonra fıs

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Note 2 alma cebine sığmaz bendede var yazın nasıl taşıcan bence ya s3 ya ps vita 3gli yada iphone 4s veya5 bende leptop var psp var ps vita var galaxy note var ben teknoloji adamıyım bence bu 3 ünden biri fakat note alma iyi forumlar

Şaka mısın?!

Note 2 bence.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
4s alma bence alabilirsen iphone 5 yada büyük demessen note 2

Artles

Artles

Üye
Yazın kaprinin cebine falan nasıl sığıcak onlar benide düşündürmüyor değil açıkcası :D

Arkadaşlar ekran boyutu büyük ve HD ama Samsung ile Apple'ın güncellemesine bakarsak iPhone 4S daha iyi. 3-4 sene rahat oyunları da kaldırır.

2011 eylülde çıkan telefon 3-4 sene rahat oyunları kaldırır öyle mi? Şaka mısın sen ?

3GS şu an Temple Run 2 de ve surf way de falan kasıyor neyin kafasındasın çok merak ettim..

Kesinlikle Note II arkadaşım bazi arkadaşlar stabillik falan demişde bende Note II kullancısıyım bi sorununu görmedim şimdiye kadar ?

5 ile karşılaştırmasını anlarım ama 4S biraz abez olmuş..

MrExpert

MrExpert

Üye
Hemen applein fanlar toplanmis 4s gormesek linkleri acicaz ha :D zarganadan link atmis ya la retina ekran zaten LCD ekran, ayrica oled ekran oluyordu o

Ben sana 4s iyi demedim elbette ben sana anlamak istemediğin Retinayı anlstmaya çalışıyorum ve kaynak gösteriyorum tabi anlayana dünün çoçuğu değilimki Bir markaya vb. Şeylere fanlık yapayım Ulaşamadığım ete mundar diyeyim Bu konularda cahilde değilim ordinalyüste ama Neyin ne olduğunu biliyorum en azında Retinayı kötüleyecek kadar ahmak değilim.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca ekranlar konusunu biraz daha araştır çok ezber konuşuyorsun..,

tapatalk

tapatalk

Üye
Bu konuda fanlik olmaz zaten oled led lcd 3d bunlar evrensel teknolojilerdir. Amoled retina filan bunlarin isim takilmis hali

prodetör64

Üye
Note 2 daha ii

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Usluplarınıza konuşmalarınıza dikkat ediniz.Tavsiyelerinizi diretmeyiniz belirtiniz yeter.

pRime.

pRime.

Üye
iphone 4s dediğimiz cihazda sgx 543 gpu'su vardır bu gpu performans olarak hala pek çok yeni çıkan cihazdan daha hızlı ve iyidir. Note2 de bu geride kalan cihazlardan biri. Modelin çıkış tarihine bakmak yerine ne kadar iyi performans verdiğine bakın. note 2 özellik olarak daha iyi olabilir ama performans olarak aynısının olacağı anlamına gelmez bu. iphone 4s hala alınabilir bir cihaz iphone 5 de 4s ile hemen hemen aynı donanım özelliklerine sahip yani hayatınızda görmediğiniz telefonlar hakkında onu öneren üyelere "şaka mısın sen" gibi anlamsız ve gereksiz yorumlar yapacağınıza oturun ne neymiş araştırın. Hiç olmazsa arkadaşınızın 4s'ini elinize alıp bir oyun açın.

sonuç olarak bu iki cihaz kullananın zevkine bağlı olarak tercih edilebilecek iki cihaz ekran olarak ikisi de gayet iyidir. Büyük ekran ve bol özellik isterseniz note2 bu konuda çok tatmin edici olacaktır özellikle s-pen çok başarılı ayrıca usb otg gibi avantajları var. Ancak daha hızlı ve pratik bir kullanım ve daha iyi oyun uygulama performansı için iphone 4s tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@ ve mesut1979

mesut1979

Üye
iphone 4s dediğimiz cihazda sgx 543 gpu'su vardır bu gpu performans olarak hala pek çok yeni çıkan cihazdan daha hızlı ve iyidir. Note2 de bu geride kalan cihazlardan biri. Modelin çıkış tarihine bakmak yerine ne kadar iyi performans verdiğine bakın. note 2 özellik olarak daha iyi olabilir ama performans olarak aynısının olacağı anlamına gelmez bu. iphone 4s hala alınabilir bir cihaz iphone 5 de 4s ile hemen hemen aynı donanım özelliklerine sahip yani hayatınızda görmediğiniz telefonlar hakkında onu öneren üyelere "şaka mısın sen" gibi anlamsız ve gereksiz yorumlar yapacağınıza oturun ne neymiş araştırın. Hiç olmazsa arkadaşınızın 4s'ini elinize alıp bir oyun açın.

sonuç olarak bu iki cihaz kullananın zevkine bağlı olarak tercih edilebilecek iki cihaz ekran olarak ikisi de gayet iyidir. Büyük ekran ve bol özellik isterseniz note2 bu konuda çok tatmin edici olacaktır özellikle s-pen çok başarılı ayrıca usb otg gibi avantajları var. Ancak daha hızlı ve pratik bir kullanım ve daha iyi oyun uygulama performansı için iphone 4s tavsiye ederim.

gercekten cok güzel bir aciklama yapmissin.

MrExpert

MrExpert

Üye

Kesinlikle katılıyorum...

salda15

salda15

Üye
ios daha stabil android kullanan biri olarak bunu söylüyorum

PriZm

PriZm

Üye
Şahsen Note 2 derim.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
note 2 :good:

crawM

crawM

Üye
    Konu Sahibi
Peki Arkadaşlar Bugün electroworld ta i5 1999 dı . ben 4s alacagıma bunu alarım :D ama i5 note 2 ? hangisi oyun kalitesi ve uygulama bakımından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt