note 2 yada iphone 4s

• 22 Mart 2013
  • 3425 Okunma
  • 104 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadasşlar ben telefon alıcam kararsızım size bir soru sorucaktım . Alacagım telefon ya note 2 yada iphone 4s . ama söyle ikilimde kaldım note 2 de android işlemci var . androidin oyunları mı kaliteli cöüzünürlük ekran açısından yoksa ios olan iphone ve uygulama cok önemli .

Yazan: crawM
  2. Oyunlarda ios android ikiside iyidir büyük telefon seviyosan not2 al s3 te güzel bence ama tercih senin.

3. Note2.

4. Note 2

- - - Eklendi - - -

Note 2

5. Her türlü note 2 :oke:

6. Katılıyorum note2 nin yanında İphone 4s in adı bile geçmemeli

akula ve Mr. SaLÇa bunu beğendi.
  7. kesinlikle galaxy note 2 kardeşim :oke:

8. Note 2

9. Üstünlük olayına bakarsak orası tartışılır ama İOS oyunlarının android oyunlarına göre daha kaliteli olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.

mesut1979 bunu beğendi.
  10. Aleyküm selam

Android işlemci diye bir işlemci modeli veya markası yoktur. Ha ama dersin ki Android işletim sistemini kastettim o zaman note 2 tabii...

11. Kesinlikle Note II. Hem 1 sene sonra çıktı hem her bakımdan çok çok daha üstün bir cihaz.

12. ios daha stabil

mesut1979 bunu beğendi.
  13. note 2

14. i5 mi note mi anlarımda 4s ney la

15. Note 2 iyi güzel hoşta gözünüzde fazla büyütüyorsunuz.

mesut1979 bunu beğendi.
  16. Note 2 alma cebine sığmaz bendede var yazın nasıl taşıcan bence ya s3 ya ps vita 3gli yada iphone 4s veya5 bende leptop var psp var ps vita var galaxy note var ben teknoloji adamıyım bence bu 3 ünden biri fakat note alma iyi forumlar

17. android uygulamaların 250 bin tanesi virüslü iosta virüslü oyun bulunamaz ve en kaliteli oyunlar iosta dır :)

mesut1979 bunu beğendi.
  18. 4s bunun rakibi mi en basitinden 3.5 ince karşılık 5.5 inc hd ekran

19. oyun kalitesinde ios daha iyi stabil ilk oyunlarda iosa çıkıyor bu arada

mesut1979 bunu beğendi.
  20. Ekran boyutu kişisel tercih meselesidir diğerindede Retina ekran var Oda hd kalitesindedir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 15:23