Note 2 vs lg optimus g

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
16gb note 2 + 16gb sd kart takarım. senimi kırıcam
peki kab (case) gereklimidir teli gri veya titan gri alabilirim oyun amaçli kullanıcam zaten teli...

Arkadaşım da var da kullanıyor kap, bence çok da gerekli değil. Telefonu iyice kalınlaştırıyor. Zaten gorilla glass 2 yok mu? Bence ekrana jelatin bile gereksiz. Tabi bunları kullananlar cevaplarsa daha güzel olur.

- - - Eklendi - - -

Oyunlar ve programlar 16 GB'a çok rahatlıkla sığar. En iyisi 32 GB'lık bir MicroSD kart takıp müzik video ve fotoğrafları ona yüklemek. Hem başka biryere aktarmak istersen microSD kartı çıkarıp direk takabilirsin.

Aynen.

- - - Eklendi - - -

Telefona para verirken acımadığın gibi yapıştıracan sdye. Hafıza çok möhem :D

- - - Eklendi - - -

İnternetten alırsan ya da takip edersen indirim de olduğun da filan daha ucuza bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: umutbabaaa

MrExpert

MrExpert

Üye
Htc One

PriZm

PriZm

Üye
Konu dışındaki telefonlara niye çıkarsınız anlamıyorum.

Berkelium :Yaklaşık 1.5 aydır telefonu jelatinsiz sadece flip cover ile kullanıyorum.Herhangi bir çizik yok.

• Beğen
Tepkiler: umutbabaaa ve MrExpert

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşım da var da kullanıyor kap, bence çok da gerekli değil. Telefonu iyice kalınlaştırıyor. Zaten gorilla glass 2 yok mu? Bence ekrana jelatin bile gereksiz. Tabi bunları kullananlar cevaplarsa daha güzel olur.

- - - Eklendi - - -

Aynen.

- - - Eklendi - - -

Telefona para verirken acımadığın gibi yapıştıracan sdye. Hafıza çok möhem :D

- - - Eklendi - - -

İnternetten alırsan ya da takip edersen indirim de olduğun da filan daha ucuza bulabilirsin.

Anladım dediğin gibi yaparım jelatin + sd kart takarım gerisi zaten önemsiz fikrin için teşekkür ederim note 2 16gb alırım büyük ihtimal

- - - Eklendi - - -

Konu dışındaki telefonlara niye çıkarsınız anlamıyorum.

Berkelium :Yaklaşık 1.5 aydır telefonu jelatinsiz sadece flip cover ile kullanıyorum.Herhangi bir çizik yok.

Nawy sanada teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

Onuda düşünürüm.Teşekkürler

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
eğer s4 veya one gibi telefonları alacak paranvarsa s4 derim ama bu iksinde karar kılmış isen note2 deirm tercih senin ama bence ikisinide eline al kullan derim :)

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
eğer s4 veya one gibi telefonları alacak paranvarsa s4 derim ama bu iksinde karar kılmış isen note2 deirm tercih senin ama bence ikisinide eline al kullan derim :)

yurt dışından alabilirim aslında
S4 I9505 E ne diyorsun ??
S4 I9500 mı I9505 mi veya note 2
16gb alıcam zaten