Note 2 vs lg optimus g

Sponsorlu Bağlantılar

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 vs lg optimus g
Merhaba Arkadaşlar
sizinde fikirlerinize önem veriyorum kullananlar bil hassa onlar görmüşlerdir onlarda yorum yapmalıdır
benim kafamda 2 telefon var oyun kamera internet vs vs işlerde çok kullanılıcak
note 2 16gb veya lg optimus g var aklımda
ısınma yapmayan iyi bir telefon almayı düsünüyorum bir kere alıcam hangisini önerirsiniz ?????

- - - Eklendi - - -

LG OPTİMUS G 32GB HAFIZASIYLA CEZBEDİYOR KULLANICILAR ÖNERİRMİ OYUN İÇİN ALICAM İNTERNET FALAN FİLAN

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
note2 gayet güzel cihaz note2 g ye göre bence daha iyi hem güncelleme sıkıntısıda yaşamazsın oyunlarda yağ gibi arkasında samsungun desteği

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
note2 gayet güzel cihaz note2 g ye göre bence daha iyi hem güncelleme sıkıntısıda yaşamazsın oyunlarda yağ gibi arkasında samsungun desteği

16gb yeterli olucakmı 10gb sini kullanıcak zaten ????

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Lg optimus g bence

fk555897

fk555897

Üye
LG Optimus G donanım bakımından daha iyi. Ama güncelleme desteği çok olsun dersen Note 2 daha mantıklı.

Invoke

Invoke

Üye
Optimus G
Kamerası vs donanımıyla önde gibi duruyor ama ben note 2 derim. Daha çok gücelleme gelir, S-pen de var.

Hem 10gb filan demişsiniz de 64gba kadar hafıza kartı destekliyor diye biliyorum.

- - - Eklendi - - -

Tabi bekletinize bağlı 5,5'' biraz büyük gelebilir. Daha çok oyun oynarım diyorsanız S,pen neymiş ne işime yarıyacak diyorsanız G de güzel =)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Seçim yapmaya gerek yok istersen ikisinide al :D

0cengaver0

Üye
Hocam oyun oynadiktan sonra isinmayan telefon yok ben note2 kullaniyorum buyuk ekran olsun ses olsun yetiyo daha cok sizin ihtiyacinizi yani kullanirken iyiki buyuk ekran almisim iyiki sesi yuksek cikiyor diyebilmelisiniz gerekirdiye dusunu yorum gerisi telefon android deyilmi farzetki hepsi ayni kolaygele...

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
Hocam oyun oynadiktan sonra isinmayan telefon yok ben note2 kullaniyorum buyuk ekran olsun ses olsun yetiyo daha cok sizin ihtiyacinizi yani kullanirken iyiki buyuk ekran almisim iyiki sesi yuksek cikiyor diyebilmelisiniz gerekirdiye dusunu yorum gerisi telefon android deyilmi farzetki hepsi ayni kolaygele...

Merhaba arkadaşım note2 nin 16gb mı kaçı sana kalıyor ve ne kadarını doldurdun ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
note2 bence cok buyuk. lg optimus g yerine de htc one onerim. boot kilidi yok ve optimus g ile hiz acisindan ayni donanima sahipler.

PriZm

PriZm

Üye
Note 2 iyidir.

PriZm

PriZm

Üye
Oyun oynayacaksan psp al.

Benim kullanımıma göre gayet güzel yetiyor.Tabi daha yüksek olsaydı daha iyi olurdu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
Oyun oynayacaksan psp al.

Benim kullanımıma göre gayet güzel yetiyor.Tabi daha yüksek olsaydı daha iyi olurdu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

psp ye para vermem pcm var sadece telefon almak istiyorum ve hani iyi birşey alıcam sen bu kadar uygulama yüklemişssin ve gördüğüm kadarıyla yetiyorda artıyor note 2 16gb benim işimi görür ozaman.Hani almışken oyunda oynarım çok yani note 2 iyi bir seçim olur peki cepte sıkıntı yaratıyormu ?

PriZm

PriZm

Üye
Kot pantalon vs dar cepli birşey giydiğim zaman merdiven gibi yerleri çıkarken sorun oluyor.Cebe koyma-çıkarma gibi bir sorun yok.Büyüklük sorunu yok yani aldırma.

saruman_me

saruman_me

Üye
optimus g iyidir ama güncelleme söz knusu ise lg pek güven vermez bu yüzden not 2 seni her türlü idare eder ..

Invoke

Invoke

Üye
note2 bence cok buyuk. lg optimus g yerine de htc one onerim. boot kilidi yok ve optimus g ile hiz acisindan ayni donanima sahipler.

Yanlışın var G (S4 Pro) ile One (Snapdragon 600) aynı donanıma sahip değiller. G Pro ile aynı (Snapdragon 600).

- - - Eklendi - - -

Hem niye 8gb sd düşünüyorsun? 16 ya da 32de sd taksan daha nolsun? 16gb dahili de idare edecektir...

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi

Yanlışın var G (S4 Pro) ile One (Snapdragon 600) aynı donanıma sahip değiller. G Pro ile aynı (Snapdragon 600).

- - - Eklendi - - -

Hem niye 8gb sd düşünüyorsun? 16 ya da 32de sd taksan daha nolsun? 16gb dahili de idare edecektir...

16gb note 2 + 16gb sd kart takarım. senimi kırıcam
peki kab (case) gereklimidir teli gri veya titan gri alabilirim oyun amaçli kullanıcam zaten teli...

fk555897

fk555897

Üye
16gb yeticekmi bana + 16 veya 8gb hafıza kartı taksam oyun video internet müzik kamera amaçlı bol bol oyun oynicam ???

Oyunlar ve programlar 16 GB'a çok rahatlıkla sığar. En iyisi 32 GB'lık bir MicroSD kart takıp müzik video ve fotoğrafları ona yüklemek. Hem başka biryere aktarmak istersen microSD kartı çıkarıp direk takabilirsin.

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
lg markalı telefonlar alınmaz nexus hariç adamlar senede 2 3 tane amiral gemisi adlı telefonlar çıkarıyor mesela g den sonra g pro prodan sonra gk dan sonra g2 bu lg saçmalıyor note2 en iyi tarcih olacaktır